Modyfikacja VI gen.

Roczniki 1994-1999
Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 31-08-05, 09:42

TooooooooooomPoooooooooooooooooz halo???
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 31-08-05, 10:06

Śpi jeszcze:?:?
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Postautor: PREZES900RR » 31-08-05, 10:24

no co ty, zalozyl nowa linie audiotele wspierajaca go w naprawie czytaj - powrot do stanu poprzedniego celicy:-D
Czyzby body okazal sie kitem???? ;-)
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 31-08-05, 10:29

No na forum już jest, a zdjęć jak nie było tak nie ma :roll:
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Postautor: PREZES900RR » 31-08-05, 10:33

chłopak zarzucił takiego buraka na twarzy, ze ten nowy kolor wyglada przy nim jak zółty:-D Szczegolnie ze sie przespal i zobaczyl efekt koncowy- ford capri po swapie hehehe ;-)
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 31-08-05, 10:34

Nie wk@#$%cie mnie. Przyjechałem do gościa ok. 19:30 (wcześniej umawialiśmy się na 18:00) i jak zobaczyłem Celkę to "mnie gul urósł" - nic nie było złożone. No to garnitur na kołek, robocze spodnie na d*&ę i do pracy - składaliśmy do 4:00 rano. Efekt nie jest jeszcze w pełni zadowalający - kolor i bodykit są moim zdaniem super, ale:
- przedni zderzak zdecydowanie do poprawki (doszpachlowanie i jeszcze raz lakier), szczególnie zamontowanie grilla
- całość do polerowania (maska wygląda jakby dostała trądziku bo zawiało przy malowaniu :x)
- prawa lampa drogowa - do złożenia jedna z dwóch bo szkło pękło, a kupiłem całą tylko ma odbłyśniki zjechane i nie do końca pasuje do zderzaka
- kombinacja z mocowaniem zderzaków do błotników - części dokładek zachodzące na błotniki są kiepsko spasowane, a taśma dwustronna nie spełnia pokładanej w niej nadziei

Ale z odległości 5 metrów całość wygląda super. :wink:

Dziś w nocy będę czyścił i montował wnętrze to zrobię parę fotek. A jutro będzie "go live" w BGC.

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 31-08-05, 10:35

PREZES900RR pisze:chłopak zarzucił takiego buraka na twarzy, ze ten nowy kolor wyglada przy nim jak zółty:-D Szczegolnie ze sie przespal i zobaczyl efekt koncowy- ford capri po swapie hehehe ;-)

:evil::evil::evil::evil: Chyba przestaję Cię lubić...

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 31-08-05, 10:42

A pytaliśmy czy nie przyjechać i pomóc..... Może by się udało skończyć 0330 :P

A z polerką to poczekaj jakieś 2 tygodnie.
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 31-08-05, 10:45

Robert pisze:A pytaliśmy czy nie przyjechać i pomóc..... Może by się udało skończyć 0330 :P

A z polerką to poczekaj jakieś 2 tygodnie.


Myślałem, że pomoc nie będzie potrzebna - Cela miała być złożona.

A z polerką poczekam, gość pojechał teraz na urlop dlatego miałem takie ciśnienie, żeby zabrać od niego samochód. Bo już się po nocach budziłem prawie z krzykiem...

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 31-08-05, 10:55

TomPoz pisze:.... już się po nocach budziłem prawie z krzykiem...

Skąd ja to znam :? ;-)
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Postautor: PREZES900RR » 31-08-05, 11:25

TomPoz pisze:
PREZES900RR pisze:chłopak zarzucił takiego buraka na twarzy, ze ten nowy kolor wyglada przy nim jak zółty:-D Szczegolnie ze sie przespal i zobaczyl efekt koncowy- ford capri po swapie hehehe ;-)

:evil::evil::evil::evil: Chyba przestaję Cię lubić...


Jesli URAZILEM to PRZEPRASZAM, mialo byc smiesznie, no ale nie zawsze wychodzi. Moze poprostu CI zazdroszcze i nie potrafie inaczej wyrazic tego
PRZEPRASZAM TomPoz

Na pocieszenie dodam, ze zderzak gosciu malowal mi od czwartku rana i do dnia dzisiejszego nie jest skonczony, a ostatnio mi obiecal na 15godz, zajechalem 10 min przed czasem , patrze a tu zderzak lekko zmatowiony - mowie do niego ze za 10 min to on nawet go nie trysnie nie mowiac juz o lakierze i polerce. Na to gosciu powiedzial ze myslal ze zdazy. Odebralem wczoraj na sile ale i tak w poniedzialek wraca do wykonczenia. Rekordowe to malowanie mojego zderzaka - bo maluje od 20 lipca.
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

Awatar użytkownika
Biały
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1003
Rejestracja: 25-08-05, 14:17

Postautor: Biały » 31-08-05, 11:46

no wlasnie to mnie przeraza zawsze po wyjechaniu od lakiernika musi byc cos nie tak az sie boje bo na wiosne bede chcial tez zalozyc dokladki i cala pomalowac .A najtrudniejsze pytanie to gdzie to wstawic zeby nie zjeb.....i :(

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 31-08-05, 13:37

TomPoz pisze:Nie wk@#$%cie mnie. Przyjechałem do gościa ok. 19:30 (wcześniej umawialiśmy się na 18:00) i jak zobaczyłem Celkę to "mnie gul urósł" - nic nie było złożone. No to garnitur na kołek, robocze spodnie na d*&ę i do pracy - składaliśmy do 4:00 rano. Efekt nie jest jeszcze w pełni zadowalający - kolor i bodykit są moim zdaniem super, ale:
- przedni zderzak zdecydowanie do poprawki (doszpachlowanie i jeszcze raz lakier), szczególnie zamontowanie grilla
- całość do polerowania (maska wygląda jakby dostała trądziku bo zawiało przy malowaniu :x)
- prawa lampa drogowa - do złożenia jedna z dwóch bo szkło pękło, a kupiłem całą tylko ma odbłyśniki zjechane i nie do końca pasuje do zderzaka
- kombinacja z mocowaniem zderzaków do błotników - części dokładek zachodzące na błotniki są kiepsko spasowane, a taśma dwustronna nie spełnia pokładanej w niej nadziei

Ale z odległości 5 metrów całość wygląda super. :wink:

Dziś w nocy będę czyścił i montował wnętrze to zrobię parę fotek. A jutro będzie "go live" w BGC.
\

I tak to jest z fachowcami.. miesiąc obsówy i to jeszcze z Twoim wkładem pracy.. ja pierdolę.
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 31-08-05, 14:36

Biały pisze:no wlasnie to mnie przeraza zawsze po wyjechaniu od lakiernika musi byc cos nie tak az sie boje bo na wiosne bede chcial tez zalozyc dokladki i cala pomalowac .A najtrudniejsze pytanie to gdzie to wstawic zeby nie zjeb.....i :(

Nauczony doświadczeniem sugerowałbym:
- założenie dokładek u kogoś kto się tylko tym zajmuje
- lakierowanie w komorze bezpyłowej w profesjonalnej lakiernii

Żadnego warsztatu, który zajmuje się wszystkim! Ja chciałem oszczędziś sobie czasu i pieniędzy i ... na pewno nie udało się pierwsze, co do drugiego to się jeszcze okaże.

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 31-08-05, 14:52

TomPoz pisze:...Żadnego warsztatu, który zajmuje się wszystkim....

Ale takiego nie znajdziesz. Wszystkie teraz mają tuning w nazwie (albo przynajmniej na szyldzie) nawet jeśli tylko wymianą opon się zajmują....

Coraz bardziej mi się podoba idea otworzenia warsztatu. Robisz co chcesz, kiedy chcesz, jedziesz na urlop jak masz ochotę ;-), a klienci tylko biegają wokół Ciebie i błagają Cię, żebyś im coś zrobił :-D Czuć ten power :P :wink:
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 31-08-05, 16:09

Co Wy k... wiecie o lakierowaniu. Moją od lutego cały czas poprawiają... Za kazdym razem coś na lakierze wyłazi...

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 31-08-05, 16:18

Sawa pisze:...Moją od lutego cały czas poprawiają...

Którego roku :-D ;-)
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 31-08-05, 16:26

No właśnie, tak naprawdę to od zeszłego roku... :x

Zanim skończyli poprawki po pierwszej części przeróbki to już zacząłem drugą i to sie tak ciągnie...

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 01-09-05, 03:18

No dobra, to jedziemy ze zdjęciami:


Pupcia
Obrazek

Boczek
Obrazek

Lewy półprofil
Obrazek

Buźka
Obrazek

Wnętrze
Obrazek
Obrazek

A teraz idę spać...

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 01-09-05, 07:34

:smt119 :smt118 :smt038 :please: :pray:
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.