Modyfikacja VI gen.

Roczniki 1994-1999
Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 14-06-05, 09:00

Tylko nie wiem czy do Celici będzie pasował, zróz próbę na jakimś zdjęciu :-)

mem_phis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: 04-02-05, 14:27

Postautor: mem_phis » 14-06-05, 09:47

zakladam ze prysniecie autka w taki kolorek to grube tys. No ale kolor bajeczny :)

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 14-06-05, 10:26

Sawa pisze:Tylko nie wiem czy do Celici będzie pasował, zróz próbę na jakimś zdjęciu :-)

Spróbuję dziś wieczorem - choć mogę nie zdążyć bo przyszły przeciwmgielne i chcę je też dziś założyć.
Ktoś próbował już tego coloru na GT4, wygląda tak - moim zdaniem rewelka, szczególnie z czarną carbonową maską:
Obrazek

mem_phis pisze:zakladam ze prysniecie autka w taki kolorek to grube tys...

Jeszcze nie wiem. :|

Awatar użytkownika
-= iR =-
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 732
Rejestracja: 30-12-03, 11:04

Postautor: -= iR =- » 14-06-05, 12:10

Piękny kolorek, świetnie wygląda na Celinie 8)

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 14-06-05, 12:11

Wątpliwości rozwiane, wygląda zejebiście :-)

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 15-06-05, 15:50

Ten kolorek w dokumentach Nissana w USA nazywa się "Le Mans Sunset", ładnie prawda?
Jest dostępny z DuPont'a, ale to tzw. "special tint" czyli może być drogo. :roll:

Jakieś inne marki dobrych lakierów samochodowych, które można u nas kupić? Chcę sprawdzić czy jest alternatywa do DuPont'a.

Znalazłem Standox i Sikkens - jakieś doświadczenia / opinie?

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 15-06-05, 19:45

Tomek koło siebie ma hurtownie z mieszalnią lakierów. Wadą tejże są godziny otwarcia (do 16), ale z jeden dzień to pewnie możnaby poświęcić. Nie jestem w 100% pewien, ale DuPonta też chyba mają.
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 16-06-05, 10:43

Okazało się, że kumpel pracuje w Akzo Nobel (producent m.in. lakierów Sikkens) - może da się wyhaczyć jakąś ciekawą zniżkę na lakier. 8)

BTW - "Return of TRD": zamawiam emblematy TRD, jeden na przód (grill), drugi na tył. Zastąpią oryginalne znaczki. Dodatkowo, niedługo instalacja nowego radyjka. 8)
Lansik, lansik... :wink:

Update - radyjko takie 8):
Obrazek
Obrazek

Robert, zwracam uwagę na żółte podświetlenie. :wink:
Ostatnio zmieniony 17-06-05, 00:22 przez TomPoz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 16-06-05, 10:45

TomPoz pisze:Okazało się, że kumpel pracuje w Akzo Nobel (producent m.in. lakierów Sikkens) - może da się wyhaczyć jakąś ciekawą zniżkę na lakier. 8)

BTW - "Return of TRD": zamawiam emblematy TRD, jeden na przód (grill), drugi na tył. Zastąpią oryginalne znaczki. Dodatkowo, niedługo instalacja nowego radyjka. 8)
Lansik, lansik... :wink:


a mnie coraz większe rachunki przychodzą :wink::wink::wink:
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 16-06-05, 10:56

ja pisze:a mnie coraz większe rachunki przychodzą :wink::wink::wink:

Jak się tyle gada :P:P:P:wink:

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 27-06-05, 11:34

Zmiany planów w modyfikacji:
1. Lakier zostaje srebrny. Obejrzałem ostatnio zdjęcia z kilku zlotów tuningowych i rozejrzałem się po ulicach - wniosek: co drugi samochód pretendujący do "bycia ztuningowanym (piękne słowo, prawda? :wink:) " jest w kolorze pomarańczowo-złotym, a najwięcej jest takich Cieniasów.
2. Radio jednak będzie takie:
Obrazek

Awatar użytkownika
bdn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1057
Rejestracja: 25-02-05, 22:41

Postautor: bdn » 27-06-05, 11:58

x plody sa ostre ;] ale ja na swojego Pionnera nie nazekam ;l przydal by sie tylko taki sliczny... procesorek dzwieku :lol: :stereo:

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 28-06-05, 09:58

Radio założone - gra miodzio. Jedyny minus amerykańskiej wersji to, że nie działa RDS (albo jeszcze nie rozgryzłem jego ustawień). Dodatkowo przy zakupie dostałem gratis dwa głośniki 6,5" firmy DUAL - może się wyrobię z montażem przed czwartkowym spotem.

Męczy mnie teraz kolejna zabawka audio - Infinity BassLink T. Dzięki za pomysł na nieprzespane noce, Robert.

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 28-06-05, 10:44

TomPoz pisze:... nie działa RDS ...

Z tego co wiem to nie będzie działał :(
TomPoz pisze:Męczy mnie teraz kolejna zabawka audio - Infinity BassLink T. Dzięki za pomysł na nieprzespane noce, Robert.

Ja musiałem zrezygnować :cry: Nie wszedł by mi do bagażnika.
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 28-06-05, 11:10

Robert pisze:
TomPoz pisze:Męczy mnie teraz kolejna zabawka audio - Infinity BassLink T. Dzięki za pomysł na nieprzespane noce, Robert.

Ja musiałem zrezygnować :cry: Nie wszedł by mi do bagażnika.

Mi się raczej zmieści. Ale to raczej pomysł na dalszą część projektu - teraz nie wydolę z kasą.

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 28-06-05, 13:20

TomPoz pisze:
Robert pisze:
TomPoz pisze:Męczy mnie teraz kolejna zabawka audio - Infinity BassLink T. Dzięki za pomysł na nieprzespane noce, Robert.

Ja musiałem zrezygnować :cry: Nie wszedł by mi do bagażnika.

Mi się raczej zmieści. Ale to raczej pomysł na dalszą część projektu - teraz nie wydolę z kasą.

cena wysoka, zbyt wysoka. za te kase mozna spokojnie wytlumic auto i zabudowac indywidualnie bagaznik czym innym grajacym rownie dobrze. zaleta takiego podejscia (straty kasy :twisted:) bedzie wprost idealne dopasowanie glosnika basowego w bagazniku (lub gdzie tam kto chce) zeby nie tracic cennego miejsca...
w masowej produkcji niestety musi to byc taki "unisex". niby ok. ale zwsze trzeba sie dostosowac do juz zakupionej konstrukcji. a to juz nie indywidualizm ;-)
link dla niewtajemniczonych ;-)
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 28-06-05, 13:49

Ale ja (TomPoz, znaczy się) właśnie nie chcę zabudowywać bagażnika - jak widzę zdjęcia tych wyładowanych pierdółkami bagażników to mi się słabo robi. BassLink T jest na tyle niewielki i "zgrabny" w kształcie, że nie będzie wyglądał jak "lodziarnia w bagażniku Cinquecento", a tego chcę uniknąć.

Dla potwierdzenia moich słów, siłacz palnie pięścią w stół... znaczy się mam kilka cytatów z wrzuconego przez Ciebie linka:

...Marzysz o potężnym basie w swoim samochodzie, ale nie chcesz wypełnić całego bagażnika wielką skrzynią?..

...rozmiary pozwalają zmieścić go w ograniczonej przestrzeni pickupa lub za tylnymi siedzeniami hatchbacka...

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 28-06-05, 13:59

Zaletą tego rozwiązania jest to, że można je wymontować stosunkowo szybko z samochodu (np przed wyścigami :D).
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 28-06-05, 14:50

TomPoz pisze:[...]jest na tyle niewielki i "zgrabny" w kształcie, że nie będzie wyglądał jak "lodziarnia w bagażniku Cinquecento", a tego chcę uniknąć. [...]

8) polemizowalbym... 1026 x 164 x 365 (mm) link

w swojej opini nacisk polozylem na to, ze za polowe tej ceny mozna miec indywidualna zabudowe. dobrze zaplanowana da tyle samo doznan sluchowych i nie zajmie tyle miejsca co ta metrowa "decha" 8)

Dla potwierdzenia moich słów, siłacz palnie pięścią w stół... znaczy się mam kilka cytatów z wrzuconego przez Ciebie linka:
...Marzysz o potężnym basie w swoim samochodzie, ale nie chcesz wypełnić całego bagażnika wielką skrzynią?..
...rozmiary pozwalają zmieścić go w ograniczonej przestrzeni pickupa lub za tylnymi siedzeniami hatchbacka...

takich "zachet" sprzedawcow jest z pewnoscia bardzo wiele. linka wstawilem tylko po to, zeby bylo wiadomo o czym jest mowa :)
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!

Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.

biuro@24druk.netwww.24druk.net

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 28-06-05, 14:51

Robert pisze:Zaletą tego rozwiązania jest to, że można je wymontować stosunkowo szybko z samochodu (np przed wyścigami :D).

tak, to jest na pewno zaleta :D
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!

Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.

biuro@24druk.netwww.24druk.net