Celica ST202 od Długiego

Roczniki 1994-1999
Awatar użytkownika
dlugi999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 26-01-11, 12:17

Postautor: dlugi999 » 20-07-13, 19:47

A wiec tak wydech zrobiony, zaciski pomalowane na czarno dla kontrastu i nowe alu:P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dokładka czeka na przyklejenie jej więc mówie żebyście nie myśleli że tak zostanie:)
Ostatnio zmieniony 21-07-13, 01:09 przez dlugi999, łącznie zmieniany 1 raz.
Ile byś nie włożył do tego interesu, to dobre koło podstawą sukcesu :D

Awatar użytkownika
dlugi999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 26-01-11, 12:17

Postautor: dlugi999 » 21-07-13, 01:09

dlugi999 pisze:A wiec tak wydech zrobiony, zaciski pomalowane na czarno dla kontrastu i nowe alu:P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dokładka czeka na przyklejenie jej więc mówie żebyście nie myśleli że tak zostanie:)
Ile byś nie włożył do tego interesu, to dobre koło podstawą sukcesu :D

Awatar użytkownika
Martyś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 23-05-13, 17:45

Postautor: Martyś » 21-07-13, 10:27

dlugi999 pisze:
Obrazek


Nie byłoby efektowniej jakbyś założył kwadratową tablicę na kwadratową blendę? :roll:

dlugi999 pisze:Dokładka czeka na przyklejenie jej więc mówie żebyście nie myśleli że tak zostanie:)


jaką dokładkę masz?

Awatar użytkownika
dlugi999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 26-01-11, 12:17

Postautor: dlugi999 » 21-07-13, 11:50

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W sobote idzie na pierwszy ogień idzie spasowanie dokładki klejenie dokładek progowych, i zaczynam myśleć nad Power Deck Spacer :-D :-D
Ile byś nie włożył do tego interesu, to dobre koło podstawą sukcesu :D

Awatar użytkownika
Otherside
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 26-06-13, 20:50

Postautor: Otherside » 08-08-13, 21:30

Ach ten idealnie komponujący się kolor felg,
ach ta wspaniałe wkomponowanie blachy w blende,
ach ta nieprzeciętna żółta folia na długich i jednym przeciwmgielnym,
no i uroku dopełnia ta naklejka na tylnym błotniku,
aaaa czekaj jeszcze ten "dolot" stożek musi być :roll:

Na początku moja mina była taka :lol:
Ale gdy wróciłem do pierwszej strony i zobaczyłem, że poprzednim Twoim autem była honda civic wszystko stało się jasne i mina mi zrzedła na myśl, że, legendarna młodzież z hond zaczyna się przesiadać do celic :|

Awatar użytkownika
dlugi999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 26-01-11, 12:17

Postautor: dlugi999 » 08-08-13, 22:08

Otherside pisze:Ach ten idealnie komponujący się kolor felg,
ach ta wspaniałe wkomponowanie blachy w blende,
ach ta nieprzeciętna żółta folia na długich i jednym przeciwmgielnym,
no i uroku dopełnia ta naklejka na tylnym błotniku,
aaaa czekaj jeszcze ten "dolot" stożek musi być :roll:

Na początku moja mina była taka :lol:
Ale gdy wróciłem do pierwszej strony i zobaczyłem, że poprzednim Twoim autem była honda civic wszystko stało się jasne i mina mi zrzedła na myśl, że, legendarna młodzież z hond zaczyna się przesiadać do celic :|


Hmm ah ta tablica czekam na kwadrat .
Ah ta folia która nie jest folią tylko farbką
Dolot seria z wkładką KN .
Legendarna młodziesz hmmm..... Od września zaczynam budować honde do zabawy, dlatego Celica zostanie jako drugie auto napewno nie będzie duzych modów prócz lamp JDM i czekam na oddanie Celi do GT4 na poprawe mocy. Pochwal sie swoim pierwszym samochodem który sam zbudowałeś prawie od podstaw razem z budą to porozmawiamy. Jeżeli miałes dobre Uno to gratuluje :wink:
Ile byś nie włożył do tego interesu, to dobre koło podstawą sukcesu :D

Awatar użytkownika
Makabra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3233
Rejestracja: 04-03-10, 08:02

Postautor: Makabra » 09-08-13, 08:27

-Kolor felg fajny :)

-Tylna rejestracja to dramat. Albo walnij kwadratową rejestrację albo wywal blendę jdm. Teraz wygląda to jakbyś miał bite auto w tył gorzej niż u Margo ( bez urazy Margo, ale mi się akurat tak skojarzyło ) :wink:

-Naklejka przednia zalatuje wiochą. Oznacza w Japonii początkującego kierowcę... Więc nie wiem po kiego ją masz wywaloną na środku przedniego zderzaka :-D
http://www.anythingbutcoffee.com/home/w ... -stickers/

Awatar użytkownika
kamwu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1759
Rejestracja: 05-07-11, 07:41

Postautor: kamwu » 09-08-13, 08:44

dlugi999 pisze:-Naklejka przednia zalatuje wiochą. Oznacza w Japonii początkującego kierowcę... Więc nie wiem po kiego ją masz wywaloną na środku przedniego zderzaka :-D

Czemu wiocha? Może akurat kolega czuje się niezbyt wprawnym, początkującym kierowcą... Nie czepiajmy się...
Obrazek
RIP

Awatar użytkownika
Makabra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3233
Rejestracja: 04-03-10, 08:02

Postautor: Makabra » 09-08-13, 09:58

To po to chyba w PL jest zieloby listek na tylna szybe :-) Ja sie nie czepiam tylko stwierdzam fakt :-D

Jak chodzi o felgi to to jest ten fiolet z brokatem czy dopiero będzie? Bo daltonistą nie jestem i widzę tu niebieskie felgi. Czym to było malowane? Lakier czy proszkowo?

Awatar użytkownika
dlugi999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 26-01-11, 12:17

Postautor: dlugi999 » 09-08-13, 22:39

Makabra pisze:To po to chyba w PL jest zieloby listek na tylna szybe :-) Ja sie nie czepiam tylko stwierdzam fakt :-D

Jak chodzi o felgi to to jest ten fiolet z brokatem czy dopiero będzie? Bo daltonistą nie jestem i widzę tu niebieskie felgi. Czym to było malowane? Lakier czy proszkowo?

Wlepa z przodu jest po polsku. Poszukaj zobaczysz co moze na niej pisać:)
Co do felg narazie malowałem na szybko lakierem który został bratu jakaś Niebieską perłae nie wiem z jakiej palety. Pozatym jeżeli tak bardzo każdego wsio irytuje to może usunąc TEMAT????
Nie mam zamiaru sie kłucić ale jak na stowarzyszenie Toyoty to jest troche dziwne ze kazdy próbuje jeździć po każdym. Jutro temat jest usuwany. Pozdr :lol:
Ile byś nie włożył do tego interesu, to dobre koło podstawą sukcesu :D

Awatar użytkownika
Makabra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3233
Rejestracja: 04-03-10, 08:02

Postautor: Makabra » 09-08-13, 23:10

dlugi999 pisze:
Makabra pisze:To po to chyba w PL jest zieloby listek na tylna szybe :-) Ja sie nie czepiam tylko stwierdzam fakt :-D

Jak chodzi o felgi to to jest ten fiolet z brokatem czy dopiero będzie? Bo daltonistą nie jestem i widzę tu niebieskie felgi. Czym to było malowane? Lakier czy proszkowo?

Wlepa z przodu jest po polsku. Poszukaj zobaczysz co moze na niej pisać:)
Co do felg narazie malowałem na szybko lakierem który został bratu jakaś Niebieską perłae nie wiem z jakiej palety. Pozatym jeżeli tak bardzo każdego wsio irytuje to może usunąc TEMAT????
Nie mam zamiaru sie kłucić ale jak na stowarzyszenie Toyoty to jest troche dziwne ze kazdy próbuje jeździć po każdym. Jutro temat jest usuwany. Pozdr :lol:


Twój temat, róbta co chceta...

Awatar użytkownika
dlugi999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 26-01-11, 12:17

Postautor: dlugi999 » 09-08-13, 23:21

Do zamknięcia!!
Ile byś nie włożył do tego interesu, to dobre koło podstawą sukcesu :D

Awatar użytkownika
kamwu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1759
Rejestracja: 05-07-11, 07:41

Postautor: kamwu » 09-08-13, 23:29

dlugi999 pisze:Wlepa z przodu jest po polsku. Poszukaj zobaczysz co moze na niej pisać:)

Jadę Do Mamy?
Chodzi tylko o jeden drobiazg: wyobraź sobie zlot zajebistych sportowych aut w japonii i japońca koniującego się nad taką naklejką:
Obrazek
Jaka jest Twoja reakcja? :/

Btw. jesteś kobietą? Trochę krytyki, tupnięcie stopą, odwrót na pięcie i foch? No nie rób jaj...
Obrazek

RIP

Dawidd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 13-09-12, 11:48

Postautor: Dawidd » 09-08-13, 23:30

Bez przesady że będziesz usuwał temat z powodu kilku negatywnych opinii. Tutaj wyrażają swoje opinie w dość agresywny sposób, ale to tylko w trosce żeby samochód wyglądał jak najlepiej :D Moduj dalej i wrzucaj foty bo ładna sztuka.

Awatar użytkownika
dlugi999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 26-01-11, 12:17

Postautor: dlugi999 » 09-08-13, 23:33

Dawidd pisze:Bez przesady że będziesz usuwał temat z powodu kilku negatywnych opinii. Tutaj wyrażają swoje opinie w dość agresywny sposób, ale to tylko w trosce żeby samochód wyglądał jak najlepiej :D Moduj dalej i wrzucaj foty bo ładna sztuka.


Jeźdze dzięki mamie naklejka dla Brechtu Ot cała historia naklejki.
Napewno auto będzie opisywane na innym forum dokładniej co i jak. Spoko z krytyką daje rade, może nie potrzebnie lub za wcześnie auto zostało opisane.
Nie róbmy OT! Zamknąć.
Ile byś nie włożył do tego interesu, to dobre koło podstawą sukcesu :D

Awatar użytkownika
Makabra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3233
Rejestracja: 04-03-10, 08:02

Postautor: Makabra » 09-08-13, 23:43

Jak już coś musisz usuwać to brechtową naklejkę a nie temat :wink: Blachę poprawisz jak pisałeś, dokładka będzie doklejona, kolor felg jak najbardziej fajny - po co się od razu spinać :?:

@Otherside, kufa też mam do srebrnej budy niebieskie dodatki i nie pitol że niebieski do srebrnego nie pasuje. Pasuje ZAYEDWABISCIE :!:

Awatar użytkownika
Frugo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2581
Rejestracja: 08-07-11, 00:17

Postautor: Frugo » 10-08-13, 09:43

Makabra pisze:Jak już coś musisz usuwać to brechtową naklejkę a nie temat :wink: Blachę poprawisz jak pisałeś, dokładka będzie doklejona, kolor felg jak najbardziej fajny - po co się od razu spinać :?:

@Otherside, kufa też mam do srebrnej budy niebieskie dodatki i nie pitol że niebieski do srebrnego nie pasuje. Pasuje ZAYEDWABISCIE :!:


+1 z tym niebieskim :) ja nawet tylne zawieszenie mam na niebiesko ;).

Awatar użytkownika
Wiciu_S
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 649
Rejestracja: 25-03-11, 21:15

Postautor: Wiciu_S » 10-08-13, 11:02

Kolor felg mnie się podoba :wink: Z tyłka tylko to żółte paskudztwo na światłąch :-D
dlugi999 pisze:A wiec tak wydech zrobiony
Obrazek

Chcesz mi powiedzieć, że przy każdej dziurze wahacze napierdzielają w rurę? :roll: jeden już wygląda na zgięty...

Awatar użytkownika
Makabra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3233
Rejestracja: 04-03-10, 08:02

Postautor: Makabra » 10-08-13, 15:27

No też mnie ten wydech zdziwił ale nie znam sie to sie nie wypowiadalem :-D

Awatar użytkownika
Martyś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 23-05-13, 17:45

Postautor: Martyś » 12-08-13, 12:44

Hmm szkoda zamykac tematu. Mi tam autko sie podoba, jest takie inne niz pozostale klubowe "klasyki" .Kazdy właściciel ma swoje gusta, widzimisie, niech sobie kolega okleja cinkę Jdmowo,toż przecie jego autko, jego kasa, jak lubi niepowtarzalny look, to sie wyróżni w tłumie ;)

Pokaż fotkę z kwadratową tablicą

btw.
Przydałoby się uszczelki w reflektorach zakleić.

I Gitara :)