Celica z Białej Podlaskiej

Roczniki 1994-1999
Gumis01
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17-12-09, 18:59

Celica z Białej Podlaskiej

Postautor: Gumis01 » 29-11-12, 08:21

Witam.
Mam na imię Paweł ale mniejsza o mnie, chciałbym wam przedstawić moje nowe "cudeńko"

Samochód:
*Toyota Celica

Silnik:
*7A - FE

Przeniesienie napędu:
*seria

Zawieszenie:
*Amortyzatory seria
*Sprężyny seria

Hamulce:
*seria

Układ wydechowy:
*seria bez kata
* koncowy jakis WueM sport

Układ dolotowy:
*seria

koła:
*felgi 15"
*oponki jakaś zimowa nalewka 195/60 R15

Wnętrze:
*seria

Audio:
-brak radia
-głośniki przód jakiś JBL, tył blackpunkt


Body:
*seria

Krótki opis planów zmian:
* Doprowadzić autko do stanu używalności, później do stanu z fabryki...


Obrazek autko jest brudne na zdjęciach, ale już sie postaram i będzie czyste i wypastowane jak bozia pozwoli :P


Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 29-11-12, 20:45 przez Gumis01, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
carsik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5915
Rejestracja: 30-08-06, 13:30

Postautor: carsik » 29-11-12, 08:22

zmień tytuł wątku
www.gt4serwis.pl
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki. biurogt4@gmail.com lub dzwonie 695 13 25 28

Awatar użytkownika
Zewus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3062
Rejestracja: 13-03-09, 16:46

Postautor: Zewus » 29-11-12, 08:24

i dostosuj temat do szablonu

Gumis01
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17-12-09, 18:59

Postautor: Gumis01 » 29-11-12, 08:27

ale celica taki przydomek dostała, dostosowałem sie do szablonu, wybaczcie ale zamiast sprawdzić jak powinno wyglądać to pisałęm na pałe... ale obiecuje sumienną poprawe :P

Awatar użytkownika
JaQb_CK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 07-09-09, 19:21

Postautor: JaQb_CK » 29-11-12, 08:41

Napisz coś więcej o stanie... co znaczy "opłakany"
i masz silnik 7A-FE nie 7A-EF

Powodzenia w modyfikacjach :wink:
97` Toyota Celica VI 1.8
90` Toyota Celica V GT-Four A

Awatar użytkownika
astray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 02-12-11, 09:29

Postautor: astray » 29-11-12, 09:55

Jestem z okolic białej. Będzie można się spotkać kiedy :)
Powodzenia w reanimacji.
Celica VII 340km - viewtopic.php?t=32362

Awatar użytkownika
Qub@
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1638
Rejestracja: 21-10-06, 16:34

Postautor: Qub@ » 29-11-12, 11:45

Fajne zdjęcia, mogłeś je zrobić z dalszej perspektywy, wtedy można byłoby zrobić ankietę, której generacji masz celice.
ST202: 02.2007-03.2014
Next: ? (chwilowo panzerwagen w dieslu)

SEBOL 75
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1311
Rejestracja: 24-07-08, 23:13

Postautor: SEBOL 75 » 29-11-12, 19:52

Fajne zdjęcia, mogłeś je zrobić z dalszej perspektywy, wtedy można byłoby zrobić ankietę, której generacji masz celice.


Nie jest źle! Z tych zdjęć ledwo widać nr rejestracyjne, a co dopiero stan auta.... :-D :-D

A o aucie napisane tyle,że aż.... Mniej się już nie dało chyba....
VI AT 200 '98 - R.I.P.

Gumis01
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17-12-09, 18:59

Postautor: Gumis01 » 29-11-12, 20:59

JaQb_CK pisze:Napisz coś więcej o stanie... co znaczy "opłakany"
i masz silnik 7A-FE nie 7A-EF

Już poprawiłem, stan jeżeli można to nazwać jakim kol wiek stanem... zaraz po kupnie cieszyłem sie jak dziecko ^^ miałem gwiazdkę w środku listopada :D ale później jak do mnie dotarło że auto jest "%&$*#^@(" przez poprzedniego właściciela to było kilka ciężkich nocy... zastanawiałem sie czy nie pchnąć auta dalej ze względu że wcześniej jeździłem sporo żabojadami a konkretnie Peugeotami ( 2x 405 (dwa wolnossące kopciuchy) i jedna 406 HDi ) a japończyka nie ogarnę, ale jeden wieczór w garażu i powoli sie ucze cebulki...
Samochód pół roku stał zanim go nabyłem, ale podobno miał być w stanie "igła" cena na dzień dobry to 7k zł ale powiedziałem że za taki hajs kupie to czego szukam (106 s16 albo saxo vts) ale ten "pan" po dwóch tygodniach pękł i oddał mi go za taką cene jaką mu zaproponowałem...
Po podpisaniu umowy sie zaczeło, grzały sie hamulce z tyłu, później waliło po kierownicy tak że myślałem że mi nadgarstki i łokcie rozwali, teraz wyszedł wydech, oliwa i rozrząd plus generalne sprzątanie i coś z powłoka lakierniczą, no i jakieś radio by sie przydało, no i fotel do zszycia, hamulce mam już z tyłu zrobione, felgi były u wulkanizatora i wyszło dwie pogięte a wszystkie 4ry nie wyważone i jeszcze zdziwko że na takich kołach leciałem złoty sześćdziesiąt... auto zostało delikatnie ogarnięte w środku (ponad 2kg piachu i innego syfu) fotele do prania... i jakoś tak padło że ładuje całą kase w auto, ja sobie nim polatam a później idzie dla brata bo też mu sie podoba.

astray pisze:Jestem z okolic białej. Będzie można się spotkać kiedy
Powodzenia w reanimacji.

Nie widzę żadneggo problemu, można na PW wymienić sie numerami i jakoś zdzwonić :] może na jakiejś fajnej miejscówce w Międzyrzecu ?

SEBOL 75 pisze: a co dopiero stan auta....

On teraz szybciej i lepiej wygląda niż jest faktycznie ale będzie sie kręcił :]
SEBOL 75 pisze:A o aucie napisane tyle,że aż.... Mniej się już nie dało chyba....

nie wiedziałem co napisać ?
że jest to 1.8 16v
1996r
zajebisty kolorek
i że minusem jest poprzedni właściciel

Awatar użytkownika
safek1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 361
Rejestracja: 23-04-09, 19:14

Postautor: safek1 » 29-11-12, 23:16

Gumis01 pisze:astray napisał/a:
Jestem z okolic białej. Będzie można się spotkać kiedy
Powodzenia w reanimacji.

Nie widzę żadneggo problemu, można na PW wymienić sie numerami i jakoś zdzwonić :] może na jakiejś fajnej miejscówce w Międzyrzecu ?


jak będziecie coś kręcić odnośnie spotkania to dajcie mi znać piszę się :!: mogę Ci pomóc odnośnie auta jeżdżę celicami 7 lat i tylko VI gen :twisted:

Awatar użytkownika
astray
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 02-12-11, 09:29

Postautor: astray » 29-11-12, 23:47

safek1 pisze:
Gumis01 pisze:astray napisał/a:
Jestem z okolic białej. Będzie można się spotkać kiedy
Powodzenia w reanimacji.

Nie widzę żadneggo problemu, można na PW wymienić sie numerami i jakoś zdzwonić :] może na jakiejś fajnej miejscówce w Międzyrzecu ?


jak będziecie coś kręcić odnośnie spotkania to dajcie mi znać piszę się :!: mogę Ci pomóc odnośnie auta jeżdżę celicami 7 lat i tylko VI gen :twisted:


Ja niedługo odstawiam auto do ZTR i odbiorę pewnie w lutym. Tak więc dopiero wtedy będę miał czym przyjechać. BTW Gumis01, studiowałem w białej i widziałem V, kilka VI oraz jedną VII ale nie wiem czy to ktoś przejazdem był tylko. Znasz moze kogoś?