VI GT by Kurakow

Roczniki 1994-1999
Kurakow
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 24-09-11, 20:17

VI GT by Kurakow

Postautor: Kurakow » 03-06-13, 11:14

Samochód:
*Toyota Celica VI GT

Silnik:
*3s-ge 175 KM

Przeniesienie napędu:
*seria

Zawieszenie:
*seria

Hamulce:
*seria

Układ wydechowy:
*wielka rura :)

koła:
*obecnie felgi 16" MOMO

Body:
*jedna nakładka pod zderzak (drugiej brakowało w momencie zakupu) :-)
*tylni spojler seria

Krótki opis samochodu:

Samochód w moim posiadaniu około pół roku. Zakup raczej spontaniczny. Od dłuższego czasu szukałem dla siebie samochodu i któregoś weekendowego ranka tuż po przebudzeniu oświeciło mnie, Celice GT - i tak też się stało. Dawno dawno temu auto przybyło z Włoch. Wykres z hamowni z przed 2 lat wykazał 172 konie co chyba można uznać za dobry wynik. Jednak ostatnio Toyota zaczyna mi robić nieładne psikusy, a więc wizyta u mechanika wskazana. Co wiem że mam do zrobienia opiszę za chwile, lecz najpierw chciałbym zapytać Szanowne Towarzystow czy znajduje się na terenie Warszawy jakaś dobra dusza która mogła by się zająć moim autem, badź kogoś godnego polecenia. Potrzebuje pilnie zrobić kilka rzeczy a sam nie mam wystarczającej wiedzy i możliwości do działania. Jazda Celicą sprawia mi dużo radości, dlatego smutno wygląda stojąc na parkingu.

A psikus jaki ostatnio mi zrobiła, to najprawdopodobniej padł rozrusznik. po przekręceniu stacyjki słychać krótkie pyknięcie pod maską i tyle :( Nie wiem co, nie wiem jak, ale z ruchu odpala odrazu.
Oprócz tego ostatnio trochę zajechałem sprzęgło :D (przyda się nowe) ale to nie takie pilne.
Ze względu że nie jest to temat techniczny to nie będę się rozpisywał nad resztą elementów nie w pełni sprawnych.

W planie zakupowym mam też mocniejsze felgi. Kolega ciągle namawia mnie abym pojechał z nim na tor, co zapewne prędzej czy później uczynię :twisted:

Tak czy inaczej Celicą planuje jezdzić długo, daleko i szybko.
Amen

To mówiłem ja.... Tomek.

Poniżej kilka zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Margo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4242
Rejestracja: 15-07-09, 08:39

Postautor: Margo » 03-06-13, 11:27

Kurakow pisze:chciałbym zapytać Szanowne Towarzystow czy znajduje się na terenie Warszawy jakaś dobra dusza która mogła by się zająć moim autem, badź kogoś godnego polecenia.


Panowie z Ołtarzewa zajmują się celikami http://www.gt4.com.pl/

Pisz do Carsika, Wojtasa
VI Biała SS-III Beams Red Top
viewtopic.php?t=22089
----------------------

grzeczne dziewczynki idą do nieba,
niegrzeczne tam gdzie chcą

Awatar użytkownika
Martyś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 23-05-13, 17:45

Postautor: Martyś » 03-06-13, 11:54

Ty raczej doprowadź auto do porządku technicznego nim na tor wjedziesz...

Awatar użytkownika
darco
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 31-05-13, 17:43

Postautor: darco » 03-06-13, 11:59

Ładna :) VI gen jednak cos w sobie ma. Bezawaryjności życzę :)

Kurakow
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 24-09-11, 20:17

Postautor: Kurakow » 03-06-13, 12:34

Martyś pisze:Ty raczej doprowadź auto do porządku technicznego nim na tor wjedziesz...


Taki też jest plan. :-) Trochę ociągałem się z usuwaniem usterek ale już pora. Może Celica sama zaprotestowała, że czas o nią zadbać i nie chce się ruszać. :P

Awatar użytkownika
Martyś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 23-05-13, 17:45

Postautor: Martyś » 03-06-13, 20:49

coś za coś, jak zadbasz o nią, to ona Ci zagwarantuje lata bezawaryjnego użytkowania!

Awatar użytkownika
kutan86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 435
Rejestracja: 02-04-11, 10:28

Postautor: kutan86 » 03-06-13, 22:12

Kogo moje oczy widzą :P Naprawiaj Celine... żebym miał z kim jechać na spota :roll:

Pawel_z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 27-11-12, 23:01

Postautor: Pawel_z » 03-06-13, 22:28

Ładna celina, w jedynym słusznym kolorze! ;)
CELICA JEST JAK MEDIA MARKT- NIE DLA IDIOTÓW!!!

Awatar użytkownika
DZIK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1055
Rejestracja: 23-09-05, 22:18

Postautor: DZIK » 03-06-13, 22:39

Martyś pisze:Ty raczej doprowadź auto do porządku technicznego nim na tor wjedziesz...


Martys konkretna z Ciebie dziołcha widze :D konkretnie godosz :D

To prawda najpierw 100% sprawny ori stan a potem mody tak mnie uczyl moj Mentor Rzeski Brada :)
Bylo:
AT180
ST202
ST205
ST185 Carlos

Awatar użytkownika
abaddoneth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 18-07-12, 10:54

Postautor: abaddoneth » 03-06-13, 22:53

Kurakow pisze:Może Celica sama zaprotestowała, że czas o nią zadbać i nie chce się ruszać. :P

One już tak mają :-D Jak nie zadbasz od razu to jak złapie focha to masz pozamiatane :twisted:

Kurakow
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 24-09-11, 20:17

Postautor: Kurakow » 04-06-13, 09:03

kutan86 pisze:Kogo moje oczy widzą :P Naprawiaj Celine... żebym miał z kim jechać na spota :roll:


Na spocie będzie trzeba się pokazać z furą w idealnym stanie, więc jeszcze troche :P


najpierw okęcie :twisted: