Ocalone st202 polift Florek

Roczniki 1994-1999
Awatar użytkownika
Fryc85
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2719
Rejestracja: 05-03-06, 14:38

Re: Ocalone st202 polift Florek

Postautor: Fryc85 » 03-01-20, 11:00

To chyba lepiej ze febest :)

bflorek5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 469
Rejestracja: 30-05-17, 14:21

Re: Ocalone st202 polift Florek

Postautor: bflorek5 » 03-01-20, 18:52

też tak mi się wydaje, zawsze byłem z tej firmy zadowolony :D

a dzisiaj znajomy oddał mi lekko używane tylne amortyzatory, wziąłem bo te są w słabej kondycji na aucie, ale i tak pewnie będą zamontowane docelowo ze złotej (tam są praktycznie nowe, może z 10 tyś przebiegu, a w złotej będzie gwint BC racing niebawem)

Obrazek

jakiś czas temu zakupiłem belkę, dopiero ją wypakowałem (tej na aucie już nie ma, rdza ją zjadła całkowicie, a ta będzie odnowiona)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

zakupiłem błotnik przedni lewy (ten na aucie zeżarty), kupiłem go za niską dość niską cenę, nie ma korozji, jest tylko podgięty, ale do ogarnięcia

Obrazek
Obrazek

i najważniejsze, szyby - stan idealny, nic nie połamane i nie popękane (skazy które widać to defekt zdjęcia, trafiły się igły szyby), będą na podmianę, bo te na aucie mają obłupane strasznie ranty

Obrazek

Awatar użytkownika
greos39
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1110
Rejestracja: 09-06-16, 12:57

Re: Ocalone st202 polift Florek

Postautor: greos39 » 22-03-20, 17:02

Halko, Panie Florku, można jakiś update i tutaj? :-D
⇨ Toyota Celica T23 2ZZ-GE '04 - childhood dream project car
⇨ Toyota Corolla E3 3K-H '79 - classic project car
⇨ Lexus IS200 SC XE10 1G-FE '04 - dream daily
⇨ Toyota Celica T23 2ZZ-GE '02 - sold
⇨ Lexus GS300 S19 3GR-FSE '06 - sold

bflorek5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 469
Rejestracja: 30-05-17, 14:21

Re: Ocalone st202 polift Florek

Postautor: bflorek5 » 22-03-20, 20:55

tutaj na razie temat stoi :D części skompletowane, plan jest taki, że w pierwszej kolejności auto trafi do piaskowania podwozia, zabezpieczenia podwozia, elementów zawieszenia, połatania dwóch dziur w progach, naprawy skorodowanych rantów drzwi, buda zaś zostanie polakierowana epoksydem. Pozostanie mi znaleźć kogoś, kto dobrze polakieruje budę w kolor docelowy, z tym, że nie mam zaufania do lakierników więc będę szukał. Lakiernik, który lakierował mi złotą celicę, nie chce brać tej z uwagi, że będę robił wszystko poza lakierem docelowym u innej osoby, która nie ma warunków, żeby położyć kolor docelowy, więc nie będzie mu się do opłacało. Kiedy to będzie ? Wszystko zależy od tego jak szybko uporam się ze złotą celicą - tam pozostało zrobić remont generalny silnika i hamulców (już jestem umówiony na połowę kwietnia) oraz chcę w tym roku kupić do niej gwint BC Racing oraz felgi JR5 i dwa przednie fotele Sparco R100. Jak zrealizuję plany w złotej celice, to ruszę z tym, co wyżej napisałem odnośnie tego auta :D Na tą chwilę auto pod plandeką stoi w suchym miejscu i czeka :-)

Awatar użytkownika
Fryc85
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2719
Rejestracja: 05-03-06, 14:38

Re: Ocalone st202 polift Florek

Postautor: Fryc85 » 23-03-20, 07:19

Ci lakiernicy przechodzą sami siebie.Jak chciałbyś wszystko to za dużo roboty,nie ma czasu i woli robić pojedyncze elementy.
Jak znowu jest sam lakier to mu się nie oplaca.

Znowu pomyśł jak ci tyle trzymał złotą to tu całe auto pewnie trzymalby z dwa lata.

bflorek5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 469
Rejestracja: 30-05-17, 14:21

Re: Ocalone st202 polift Florek

Postautor: bflorek5 » 23-03-20, 21:27

No właśnie a ja nie mam cierpliwości do nieslowych ludzi, jeżeli się umawiam z kimś na dany termin to jest sztywno,nie rozumiem jak można być tak niezorganizowany dlatego szukam osoby slownej i która się podejmie i nie zniszczy auta - tyle trzymał auto na zwykłym lakierowaniu dokladek że hamulce trafił szlag (chociaż i tak były do zrobienia, dobrze że nie robiłem ich wczesniej)