Toyota Celica VI by BlackOwen - Niebieskie cuś...

Roczniki 1994-1999
BlackOwen
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20-08-18, 00:41

Toyota Celica VI by BlackOwen - Niebieskie cuś...

Postautor: BlackOwen » 13-09-18, 01:49

Toyota Celica AT200

Silnik:
*7A-FE

Przeniesienie napędu:
*seria

Zawieszenie:
*Seria

Hamulce:
*Przód tarcza, tył tarcze

Układ wydechowy:
*seria

Układ dolotowy:
*seria

koła:
*16" cali
*

Wnętrze:
*seria

Audio:
*Zestaw głośników przód Hertz
*Zestaw głośników tył JBL
*Radio Kenwood

Body:
*Spojler tył dołożony

Krótki opis/historia samochodu:


Nadszedł ten dzień aby pokazał się temat z moją pierwszą Toyotą :eek: dotychczas jeździłem samymi Hondami ,a było ich aż 3x które w sumie aktualnie cały czas mam ale....coś pociągnęło do Celiny i kupiłem to auto :o :-D

Pokrótce na szybko, ponieważ rzadko mam czas aby włączyć laptopa i coś kolwiek poszperać ale będę się starał temat uzupełniać w miarę często. Obiecuje! :wink:

Silnik jaki napędza tą słodką Celinke to klasyczne 1.8 7A-FE 116kunia :mrgreen:
Auto kupione całkiem z przypadku, gość który konserwował u mnie w pracy swoj nowy zakup Seata Alhambre, przemówił głosem świętego mikołaja że ma jeszcze Toyote Celice której sam nie wiedział czy chce się pozbyć czy nie....auto przyjechało na konserwacje podwozia i profili zamkniętych i już wiedziałem że musi być moja (Sami zobaczycie po zdjęciach że grzech było by nie kupić, serio).
Toyota pochodzi z 1997r i ma nabite 284tys km ,a chodzi jak nowa, powaga! Jeśli chodzi o jej apetyt na olej i tu pewnie nikt mi nie uwierzy ale apetytu brak! Kurde...

Z początku jakoś nie mogłem się przestawić do jazdy nią ponieważ całe życie Honda, nie ma tego vtec'a itp itd wiecie o co mi chodzi... :D
Pojeździłem nią jakieś 2tyg i odnalazłem się w niej i mogę rzec że nie wsiadł bym z powrotem do Hondy, komfort, klimatyzacja sprawna, precyzyjne wrzucanie biegów, pozycja za kierownicą ogólnie bajeczka! Jestem zapatrzony na to auto! :airborne:


Fotki pod linkiem: -----> https://drive.google.com/open?id=1dqkIK ... c01itTF6Sg <-------
Ostatnio zmieniony 13-09-18, 22:39 przez BlackOwen, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Suseł
Miłośnik
Miłośnik
Posty: 2591
Rejestracja: 01-01-08, 19:36

Postautor: Suseł » 13-09-18, 07:22

Proszę o dostosowanie tematu do szablonu.
"If in doubt, flat out."
Colin McRae 1968-2007

Celica TA40A 1979 - sold
Celica TA40B 1980 - sold

Merc CL500 - for sale
Merc A150 - daily

BlackOwen
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20-08-18, 00:41

Postautor: BlackOwen » 13-09-18, 22:40

Suseł pisze:Proszę o dostosowanie tematu do szablonu.


Myślę że już jest okej :wink: