Celica AT200 polift QC na pamiątkę

Roczniki 1994-1999
bflorek5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 469
Rejestracja: 30-05-17, 14:21

Celica AT200 polift QC na pamiątkę

Postautor: bflorek5 » 05-07-19, 14:27

Samochód:
*Toyota Celica AT200 1996r.

Silnik:
*1.8 7A-FE

Przeniesienie napędu:
*seria

Zawieszenie:
*seria

Hamulce:
*seria + lakierowane w czerwień zaciski hamulcowe

Układ wydechowy:
*końcowy tłumik przelotowy

Układ dolotowy:
*seria

koła:
*lato ,,16" DEZENT
*zima ,,16" stal + kołpaki wzór z avensisa '04

Wnętrze:
*welur
*lakierowane ramki i plastiki w kolorze czerwonym
*nakładki na pasy
*nakładki na pedały

Audio:
*seria

Body:
*seria


Krótki opis/historia samochodu:
Byłe auto mojego ,,best friend", który zaraził mnie miłością do tego modelu. W jego posiadaniu od 2002 - 2011. Pierwsze celicowe szlify ćwiczyliśmy na tym samochodzie :-) Temat założony z sentymentu do modelu, aczkolwiek może znajdzie się obecny właściciel auta celem nawiązania kontaktu :D


Krótki opis planów zmian:
W 2011 auto zostało uszkodzone/rozbite (nie przez mojego kolegę i nie z jego winy), odkupił je klient z planami na SWAP na 2.0. Z tego co wiadomo auto zostało blacharsko naprawione i przelakierowane na czerwony lecz winnym odcieniu, dalej ślad się urywa.... Próbuję odnaleźć obecnego właściciela lecz na tą chwilę bezskutecznie (nie pomogło nawet ogłoszenie na fb którego kiedyś umieszczałem). Uważam, że to auto powinno mieć pamiątkowy temat, ponieważ poniekąd od niego zaczęła się moja przygoda z tym modelem, a po drugie było w posiadaniu jednego właściciela (którego bardzo szanuję) tak długo i było świetnie utrzymane, pomimo codziennego użytkowania w warunkach nie tylko letnich ale i zimowych i na bieżąco blacharski i mechanicznie odświeżane oraz naprawiane w razie konieczności.

Foty pamiątkowe z przełomu lat 2006 - 2009

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek