Czerwona VII gen by PawelTDF

Roczniki 2000-2005
Awatar użytkownika
QubaKpl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: 13-07-12, 11:42

Postautor: QubaKpl » 22-04-13, 18:46

Sprzedaj mi zderzaczek bardzo ładnie plosieeeee :-D :-D :-D
Zapraszam na moją strone -> www.kubakoziol.pl

Awatar użytkownika
Stich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2511
Rejestracja: 28-05-07, 22:48

Postautor: Stich » 22-04-13, 19:33

Blad pisze:To sprzedaj ;) Ja się nim zaopiekuje, będzie miał dobrze ;) Ciepło, czysto będzie woskowany itp ;D


a Tobie po co jak Ty sie celiki chcesz pozbyć... zdrajco :-D

PawelTDF
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 591
Rejestracja: 04-04-10, 10:49

Postautor: PawelTDF » 22-04-13, 20:35

QubaKpl pisze:Sprzedaj mi zderzaczek bardzo ładnie plosieeeee :-D :-D :-D


Nic nie sprzedaje, za długo go szukałem żeby teraz sprzedawać
...nazwa pochodzi od łacińskiego słowa coelica znaczącego "niebiańska"
youngtimery noclegi bielsko
opony bielsko

Awatar użytkownika
Blad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2402
Rejestracja: 08-08-10, 20:49

Postautor: Blad » 22-04-13, 21:41

Stich pisze:a Tobie po co jak Ty sie celiki chcesz pozbyć... zdrajco :-D


A żeś odkopał ;P
Pozbędę się za jakieś 2 lata ;P Teraz jeszcze jeździ ;P
JAPFEST Crew Member

- Toyota Celica VII - Sold
- Seat Leon 1P - Sold
- Seat Leon 5F Cupra 290 - Sold
- Honda Civic Type R FK8

Awatar użytkownika
cccp88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 918
Rejestracja: 21-03-10, 22:11

Postautor: cccp88 » 22-04-13, 21:59

Nieźle się prezentuje ten zderzaczek :) tylko jeszcze gleba by się przydała, stoi równie wysoko jak moja :-D

Awatar użytkownika
Stich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2511
Rejestracja: 28-05-07, 22:48

Postautor: Stich » 22-04-13, 22:14

cccp88 pisze:Nieźle się prezentuje ten zderzaczek :) tylko jeszcze gleba by się przydała, stoi równie wysoko jak moja :-D


koniecznie gleba z tym zderzakiem! nie widze innej opcji!

PawelTDF
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 591
Rejestracja: 04-04-10, 10:49

Postautor: PawelTDF » 22-04-13, 22:23

cccp88 pisze:Nieźle się prezentuje ten zderzaczek :) tylko jeszcze gleba by się przydała, stoi równie wysoko jak moja :-D


kiedyś będzie ta gleba :) nie stoi wcale tak wysoko, tylko są zdjęte progi i nadkola na zdjęciu
...nazwa pochodzi od łacińskiego słowa coelica znaczącego "niebiańska"

youngtimery noclegi bielsko

opony bielsko

Awatar użytkownika
Stich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2511
Rejestracja: 28-05-07, 22:48

Postautor: Stich » 22-04-13, 22:46

PawelTDF pisze:
cccp88 pisze:Nieźle się prezentuje ten zderzaczek :) tylko jeszcze gleba by się przydała, stoi równie wysoko jak moja :-D


kiedyś będzie ta gleba :) nie stoi wcale tak wysoko,


stoi!, my wiemy lepiej czy jest za wysoko czy nie i co masz zrobić ze swoją celiką! :-D

Awatar użytkownika
Archy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 725
Rejestracja: 12-02-11, 05:15

Postautor: Archy » 23-04-13, 01:25

Jak na laminat spasowanie zderzaka wyszło profi :) Zwolennikiem przedniego zderzaka TRD nie jestem, ale do tej pory widziałem go tylko na fotkach ;)
Progi będziesz dawał jakieś tuningowe, czy ori malował na czerwono?
Gleba teraz już koniecznie musi być i nie ma zmiłuj się :P

PawelTDF
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 591
Rejestracja: 04-04-10, 10:49

Postautor: PawelTDF » 23-04-13, 08:05

Archy pisze:Jak na laminat spasowanie zderzaka wyszło profi :) Zwolennikiem przedniego zderzaka TRD nie jestem, ale do tej pory widziałem go tylko na fotkach ;)
Progi będziesz dawał jakieś tuningowe, czy ori malował na czerwono?
Gleba teraz już koniecznie musi być i nie ma zmiłuj się :P


to nie jest laminat, to jest oryginał z ABS-u, progi tuningowe, już je mam, jak dam radę to jutro wrzucę zdjęcia, a gleba jak już wspomniałem wcześniej kiedyś będzie :)
...nazwa pochodzi od łacińskiego słowa coelica znaczącego "niebiańska"

youngtimery noclegi bielsko

opony bielsko

Awatar użytkownika
lolo8
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 949
Rejestracja: 01-10-06, 14:03

Postautor: lolo8 » 23-04-13, 09:12

PawelTDF pisze:Pora zająć się Celiną po zimowej przerwie :) Zderzak już dopasowany, naprawiony i całość prezentuje się już tak:

Obrazek
Obrazek

i tutaj mam jeszcze małe pytanie: jak ten zderzak jest przykręcany z góry? Boczne mocowania pasują ale w 3 na środku zdaje się że czegoś brakuje bo tak to wygląda:

Obrazek


Paweł podpatrz u kolegi ejdrzeja na JCP, chyba tez ma takie body w swojej.

Mysticum

Postautor: Mysticum » 23-04-13, 16:45

zderzak kozak ale tak jak napisalo kilka osob bez gleby nie tyle troche co zajebista lipa :)

bez obrazy ale jedyny sluszny kolor do zderzaka z GTS to czarny i jego pochodne ewentualnie biały ,czerwony czy srebrny nie wyciagaja w ogole agresywnosci

Awatar użytkownika
Stich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2511
Rejestracja: 28-05-07, 22:48

Postautor: Stich » 24-04-13, 16:54

Mysticum pisze:bez obrazy ale jedyny sluszny kolor do zderzaka z GTS to czarny i jego pochodne ewentualnie biały ,czerwony czy srebrny nie wyciagaja w ogole agresywnosci


no wogóle, w czerwonym beznadziejny, weeeeź wyrzuć go i załóż seryjny, popatrz jak brzydko bedzie wygladać:

Obrazek
Obrazek

:-D

Mysticum

Postautor: Mysticum » 24-04-13, 17:34

Stich pisze:
Mysticum pisze:bez obrazy ale jedyny sluszny kolor do zderzaka z GTS to czarny i jego pochodne ewentualnie biały ,czerwony czy srebrny nie wyciagaja w ogole agresywnosci


no wogóle, w czerwonym beznadziejny, weeeeź wyrzuć go i załóż seryjny, popatrz jak brzydko bedzie wygladać:


:-D


haha Glupek :-D

Nie bądzmy skrajni,tez moge Ci pokazac jakas kozacką srebrną VII gen ale to sa wyjatki i nie zmienia to sytuacji ze czerwone i srebrne (bez spoilera to juz w ogole) celica sa mega kulawe,tutaj pokazales w fajnym pakiecie i w zajebistym kolorze a mnie chodzi o seryjne kolory ewentualnie jakies fabryczne podstawowe z palet innych producentow ;)Pawel co lepszse jeszcze nawet nie ma auta obnizonego wiec z progami i tym zderzakiem na wiekszych felgach auto bedzie wygladac bardziej komicznie anizeli agresywnie 8)


aa wlasnie np.nowa czerwień w gamie Toyoty jest akurat zajebista,czesto na nowych Auris mamy w pracy i serio robi roznice tak jak i nowy niebieski metallic,ta czerwien ktora byla na celicach jest zdechła i nijaka :D

Awatar użytkownika
Stich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2511
Rejestracja: 28-05-07, 22:48

Postautor: Stich » 24-04-13, 20:08

Mysticum pisze:
Stich pisze:
Mysticum pisze:bez obrazy ale jedyny sluszny kolor do zderzaka z GTS to czarny i jego pochodne ewentualnie biały ,czerwony czy srebrny nie wyciagaja w ogole agresywnosci


no wogóle, w czerwonym beznadziejny, weeeeź wyrzuć go i załóż seryjny, popatrz jak brzydko bedzie wygladać:


:-D


haha Glupek :-D

Nie bądzmy skrajni,tez moge Ci pokazac jakas kozacką srebrną VII gen ale to sa wyjatki i nie zmienia to sytuacji ze czerwone i srebrne (bez spoilera to juz w ogole) celica sa mega kulawe,tutaj pokazales w fajnym pakiecie i w zajebistym kolorze a mnie chodzi o seryjne kolory ewentualnie jakies fabryczne podstawowe z palet innych producentow ;)Pawel co lepszse jeszcze nawet nie ma auta obnizonego wiec z progami i tym zderzakiem na wiekszych felgach auto bedzie wygladac bardziej komicznie anizeli agresywnie 8)


aa wlasnie np.nowa czerwień w gamie Toyoty jest akurat zajebista,czesto na nowych Auris mamy w pracy i serio robi roznice tak jak i nowy niebieski metallic,ta czerwien ktora byla na celicach jest zdechła i nijaka :D


no ale wszyscy licza na to że po zderzaku przyjdzie gleba a po glebie progi. jesli faktycznie zderzak ma zostać na seryjnej wysokości to nei bedize to wyglądać dobrze.

Awatar użytkownika
cccp88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 918
Rejestracja: 21-03-10, 22:11

Postautor: cccp88 » 24-04-13, 20:14

Pawle, bierz kątówkę i tnij springi :)

PawelTDF
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 591
Rejestracja: 04-04-10, 10:49

Postautor: PawelTDF » 24-04-13, 20:20

Mysticum nie znasz się, to właśnie czerwony jest najładniejszy! Spokojnie, najpierw zrobię zderzak, progi i hamulce a o glebie pomyśli się później
...nazwa pochodzi od łacińskiego słowa coelica znaczącego "niebiańska"

youngtimery noclegi bielsko

opony bielsko

Awatar użytkownika
Grzybek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 573
Rejestracja: 27-12-11, 21:56

Postautor: Grzybek » 24-04-13, 21:32

czerwony jest najszybszy :-D

Mysticum

Postautor: Mysticum » 24-04-13, 21:34

:-D

PawelTDF
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 591
Rejestracja: 04-04-10, 10:49

Postautor: PawelTDF » 27-04-13, 16:52

Ze spasowaniem progów nie było już tak wesoło, w końcu to laminat z Allegro ale już jest ok, jeszcze tylko muszę trochę poprawić przy przednich błotnikach

Obrazek
Obrazek
...nazwa pochodzi od łacińskiego słowa coelica znaczącego "niebiańska"

youngtimery noclegi bielsko

opony bielsko