Celina z Holandii

Roczniki 2000-2005
waldekwrc
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 08-07-13, 20:33

Celina z Holandii

Postautor: waldekwrc » 05-10-13, 18:23

Samochód:
*Toyota Celica VII 1.8 VVTi

Silnik:
1ZZ-FE

Przeniesienie napędu:
*Seria
Zawieszenie:
*Seria
Hamulce:
*Seria
Układ wydechowy:
*Seria
Wnętrze:
zamówione radio 2din pioneer,gałka zmiany biegów Sparco.oświetlenie led.

Układ dolotowy:
Wkładka simot

Koła:
Seria 16 Danlop
Na lato w planach 18 białe.


Body:
progi ,nakładki na światła carbon,lotka na bagażniku carbon,tylni zderzak,światła przeciw mgielne,led postojówki ,led oświetlenie tablicy rej.,końcówka tłumika.ciemne szyby tył,spojler na klapie.


Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05-10-13, 20:10 przez waldekwrc, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Suseł
Miłośnik
Miłośnik
Posty: 2591
Rejestracja: 01-01-08, 19:36

Postautor: Suseł » 05-10-13, 18:33

Ale co w związku z tym tematem? To opis projektu? Jeśli tak, to proszę dostosować do szablonu.

PS. Najpierw wypada się przywitać.
"If in doubt, flat out."
Colin McRae 1968-2007

Celica TA40A 1979 - sold
Celica TA40B 1980 - sold

Merc CL500 - for sale
Merc A150 - daily

Awatar użytkownika
Stich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2511
Rejestracja: 28-05-07, 22:48

Postautor: Stich » 05-10-13, 20:18

fajna, progi i tylny zderzak masz firmy Kaminari jak bys sie zastanawiał :wink: ciekawe czy oryginał.
jedyne do czego bym sie przyczepił to to, że jest o 1 spoiler za dużo (ten dachowy), no i te przeciwmgielne na klapie sa tragicznym pomysłem w moim mniemaniu. No ale o gustach sie nie dyskutuje, poza tym fajna czarna celika.

Awatar użytkownika
budolf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4851
Rejestracja: 08-12-06, 23:31

Postautor: budolf » 05-10-13, 20:22

siódema sticza lepsza 8)
st182 gtb

Awatar użytkownika
Margo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4242
Rejestracja: 15-07-09, 08:39

Postautor: Margo » 05-10-13, 20:24

dałabym tu bogatszą felgę, ori jakaś taka biedna i mała
VI Biała SS-III Beams Red Top
viewtopic.php?t=22089
----------------------

grzeczne dziewczynki idą do nieba,
niegrzeczne tam gdzie chcą

Korrner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 657
Rejestracja: 06-11-10, 14:09

Postautor: Korrner » 05-10-13, 20:26

waldekwrc pisze:Silnik:
1ZZ-FE


Czy 2zz bo znaczek na klapie mówi co innego ..

Dokładka zderzaka przedniego w stylu C-ONE

Klapa z tyłu masakra ja bym ją wymienił i jeździł bez tych świateł :P


Ogólnie fajna czarnula ale Sitcha ładniejsza "{

waldekwrc
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 08-07-13, 20:33

Postautor: waldekwrc » 05-10-13, 21:11

Wiem felga tragiczna ,też nie mogę na nią patrzeć,na 100% do wymiany na coś większego.Co do przeciw mgielnych dla nie bomba,na pewno lepsze niż seria.Jeden z powodów kupna właśnie tego modelu był zmieniony cały tył,bo seria dla mnie to porażka jak nie z tej epoki :P

Awatar użytkownika
Piotrek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3567
Rejestracja: 21-05-07, 23:04

Postautor: Piotrek » 05-10-13, 21:53

Te światła też nie z tej epoki. Trąci trochę epoką poprzedzającą f&f

Poza tym szitem czarny polift to czarny polift, jest okejka :horns:

Awatar użytkownika
Padaj2003
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1024
Rejestracja: 29-10-11, 15:17

Postautor: Padaj2003 » 05-10-13, 22:45

No wiec tak jak klubowicze powyzej radza dostosuj auto do oglnie przyjetych szablonow, to nie miejsce na indywidualne pomysly ;)... no dobra zarty zartami ;) nie patrz na to co mowia inni tylko rob auto wedle wlasnego gustu, bo to Tobie ma sie ono podobac, zostaw przeciwmgielne przynajmniej nie wyglada jak cala reszta VII-ek, a spoilerek dachowy dla mnie bomba

Ps. do reszty klubowiczow, widzicie ze auto jeszcze na probnych tablicach a porownac chcecie do autka Sticha, ktory swoje ma jak widze w jego temacie ze 3 lata?

siewcu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 796
Rejestracja: 18-02-11, 17:33

Postautor: siewcu » 05-10-13, 22:55

Padaj2003 pisze:jeszcze na probnych tablicach

Gdzie Ty widzisz próbne tablice? Po nazwie tematu i info w profilu właściciela odnoszę wrażenie, że mieszka w Holandii, z resztą blachy też są tamtejsze.

A co do tylnej klapy... No cóż, są gusta i guściki, najważniejsze aby właścicielowi się podobało ;) Ale napisz, która to w końcu wersja - GT czy TS?
Pomoc poszkodowanym w wypadkach drogowych - Biuro Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach RES

Awatar użytkownika
Padaj2003
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1024
Rejestracja: 29-10-11, 15:17

Postautor: Padaj2003 » 06-10-13, 00:29

aj zle spojrzalem na te tablice hihi... ;) tak czy inaczej czekam niecierpliwie na dalszy rozwoj tematu :) bo autko ladne

Awatar użytkownika
Stich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2511
Rejestracja: 28-05-07, 22:48

Postautor: Stich » 06-10-13, 01:06

Padaj2003 pisze:No wiec tak jak klubowicze powyzej radza dostosuj auto do oglnie przyjetych szablonow, to nie miejsce na indywidualne pomysly ;)... no dobra zarty zartami ;) nie patrz na to co mowia inni tylko rob auto wedle wlasnego gustu, bo to Tobie ma sie ono podobac, zostaw przeciwmgielne przynajmniej nie wyglada jak cala reszta VII-ek, a spoilerek dachowy dla mnie bomba

Ps. do reszty klubowiczow, widzicie ze auto jeszcze na probnych tablicach a porownac chcecie do autka Sticha, ktory swoje ma jak widze w jego temacie ze 3 lata?


5 lat

przesadzasz, kazdy ma prawo wyrazić swoją opinie więc to własnie robimy a czy autor to oleje i bedzie robił swoje czy podda sie sugestii to już jego sprawa. Prosty przykład, jak Ci znajomi polecją knajpe to prędzej czy później do niej idziesz a jak odradzają to zastanowisz sie dwa razy, więc nie rób z siebie takiego indywidualisty. No chyba ze w takiej sytuacji zapierasz się i nie idziesz "bo ktoś juz tam poszedł i to takie mainstream-owe" to wtedy bardziej trąci głupotą niż indywidualizmem. Po to jest forum zeby weryfikować swoje zdanie na tle zdania większości, a później wyciągnąć własne wnioski.

Awatar użytkownika
Piotrek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3567
Rejestracja: 21-05-07, 23:04

Postautor: Piotrek » 06-10-13, 01:15

Stich pisze:przesadzasz, kazdy ma prawo wyrazić swoją opinie więc to własnie robimy a czy autor to oleje i bedzie robił swoje czy podda sie sugestii to już jego sprawa. Prosty przykład, jak Ci znajomi polecją knajpe to prędzej czy później do niej idziesz a jak odradzają to zastanowisz sie dwa razy, więc nie rób z siebie takiego indywidualisty. No chyba ze w takiej sytuacji zapierasz się i nie idziesz "bo ktoś juz tam poszedł i to takie mainstream-owe" to wtedy bardziej trąci głupotą niż indywidualizmem. Po to jest forum zeby weryfikować swoje zdanie na tle zdania większości, a później wyciągnąć własne wnioski.


Pitolenie, najważniejsze żeby właścicielowi się podobało :wink:

:number1:

Awatar użytkownika
Makabra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3232
Rejestracja: 04-03-10, 08:02

Postautor: Makabra » 06-10-13, 04:07

Te przeciwmigielne z tyłu tragedia. A reszta fury fajna, przydałoby się dorwać zderzak do kompletu kaminari :D

waldekwrc
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 08-07-13, 20:33

Postautor: waldekwrc » 06-10-13, 09:07

Ja przy tym aucie nic nie robiłem,takie kupiłem.Po za tym to jest auto dla mojej żony ,jej się podoba :D ,oczywiście nie jest tak zajebiste jak Sticha :roll:
Silnik 1.8 vvti 143ps. prawie jak sportowy :wink:
Z drugiej strony auto Sticha bardzo fajne widzę że konkretnie doinwestowane i dopieszczone.
Moja Celica ma zadanie dowieść moją żone do pracy i koniec.Na temat mocy osiągów tuningu to możemy porozmawiać ale na forum Seat Leon Cupra R,tam jest moje auto i wtedy możecie porównywać mojego Leona 301ps z autem Sticha.


Obrazek

Awatar użytkownika
Turlo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1962
Rejestracja: 05-07-09, 20:45

Postautor: Turlo » 06-10-13, 11:01

waldekwrc pisze:ale na forum Seat Leon Cupra R,tam jest moje auto i wtedy możecie porównywać mojego Leona 301ps z autem Sticha.


Dyskusja była by barrdzo długa :-D Ogólnie mnie sie nie podoba ta VIIka ;-)
Celica ST182 - GTi (2.0) 1990 R.I.P.

wwwrobert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 651
Rejestracja: 06-07-11, 21:29

Postautor: wwwrobert » 06-10-13, 11:10

Ktoś tu chce leona (tańsza wersja golfa czyli samochodu dla ludu) porównywać z japońską motoryzacją? Proszę o litość, błagam...... :?

waldekwrc
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 08-07-13, 20:33

Postautor: waldekwrc » 06-10-13, 11:19

Racja Celica to szczyt motoryzacji,szybki,dobrze wyposażony,no a Cupry R to co drugie auto w Polsce tuż po Passacie....A co do Japońskiej motoryzacji to mam bardzo duży szacunek Celica to nie mój pierwszy japoński samochód.
Ostatnio zmieniony 06-10-13, 12:02 przez waldekwrc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Stich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2511
Rejestracja: 28-05-07, 22:48

Postautor: Stich » 06-10-13, 12:00

waldekwrc pisze:Ja przy tym aucie nic nie robiłem,takie kupiłem.Po za tym to jest auto dla mojej żony ,jej się podoba :D ,oczywiście nie jest tak zajebiste jak Sticha :roll:
Silnik 1.8 vvti 143ps. prawie jak sportowy :wink:
Z drugiej strony auto Sticha bardzo fajne widzę że konkretnie doinwestowane i dopieszczone.
Moja Celica ma zadanie dowieść moją żone do pracy i koniec.Na temat mocy osiągów tuningu to możemy porozmawiać ale na forum Seat Leon Cupra R,tam jest moje auto i wtedy możecie porównywać mojego Leona 301ps z autem Sticha.


Obrazek


nie wiem czemu w tym wątku tyle "Mnie" :-D

jesli chodzi o moc to ciekawszym zestawieniem była by VII astraya z leonem, podobne wartości.
posiadasz tą wersje z kompresorem i turbo tak? bo normalne Cupry R miały 240 i była jakaś limitowana wersja o ile sie nie myle? jechałem tym kiedyś jako kierowca, nieźle zap.... jedzie :wink: i te systemy ktore sa w młodszym od celiki leonie są jednak bardzo przydatne, to wchodzi w zakręt jak gokart. ale żeby aż tak bardzo nie słodzić to nie zamieniłbym celiki na takiego brzydala jak leon choćby miał i 1000 koni :twisted:

siewcu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 796
Rejestracja: 18-02-11, 17:33

Postautor: siewcu » 06-10-13, 12:03

Leon imo dużo ładniejszy niż celica, ale nie o tym temat... Nie ma czegoś takiego jak turbo z kompresorem, to dopiero 1.4TSI, tak samo jak i Cupra R nie miała 240ps tylko 225ps. Poza tym nie wiem o jakich systemach mówisz, esp tam raczej nie ma :)
Pomoc poszkodowanym w wypadkach drogowych - Biuro Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach RES