niebieska VII TS

Roczniki 2000-2005
turbowik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 18-01-15, 22:38

Postautor: turbowik » 16-03-15, 09:59

Ciężko się tą listwe progową zdejmuje? Bo nie chciałbym też jej uszkodzić

Awatar użytkownika
Skoczu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1310
Rejestracja: 03-05-09, 17:22

Postautor: Skoczu » 16-03-15, 10:29

łatwo - odpinasz spinki od dołu, odkręcasz śrubkę od dołu i energicznie pociągasz - siedzą na zaczepach.

Awatar użytkownika
Łukasz K
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 946
Rejestracja: 26-06-12, 19:33

Postautor: Łukasz K » 16-03-15, 14:37

Mnie dziwi ta cena. Tyle roboty w auto wpakowane, czasu i grubych dolarów zapewne też a za frytki chcesz oddać Panie Kolego?
9-3 AERO SS

wacenty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 423
Rejestracja: 31-05-12, 22:55

Postautor: wacenty » 16-03-15, 15:03

Też w sumie mnie dziwi ta cena poprzedni właściciel chyba o niego nie dbał siedzenie mocno starte jakby miała ze 300 tys przejechane fakt faktem materiał na fotelach nie jest najwyższych lotów podobnie jak ze skórą i ta gruba rdza jak sobie przybliżyłem foto..Kiera też mocno wytarta z lewej strony ale to w sumie szczegóły.

Awatar użytkownika
Alex7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 18-07-14, 15:41

Postautor: Alex7 » 16-03-15, 18:25

zgadza sie koledzy, na lewym progu w okolicach slupka po zimie wyszedl dosc pokazny rdzawy purchel. Cos tez zaczelo sie pokazywac na lewym nadkolu i w okolicach slupka. Byl to jeden z argumentow do sprzedazy: kolejne remonty tym razem blacharki nie usmiechaly mi sie. Poza tym ja dosc szybko nudze sie autami a tym udalo sie troche nacieszyc, wiosne juz w zasadzie mamy wiec mozna jezdzic MX-5, klamka wiec zapadla.

Jesli chodzi o tapicerke foteli to niestety faktycznie Toyota sie nie popisala (btw. ktos napisal ze wygladaja na 300 tys, na liczniku wiele mniej nie bylo bo 243), a z kierownica nie wiem co sie dzialo, faktycznie jakby ja ktos gryzl :eek:

Cena? Coz, moze i byla nieco za niska ale dla mnie sprawa byla prosta - gdy juz postanowilem to znaczy ze chce sprzedac a nie sprzedawac nie wiadomo ile czasu. Tak postepuje ze wszystkimi autami, acz faktycznie z tym pobilem rekord :lol: . Ogloszenie wystawione w niedziele ok 14tej, o polnocy odjechala w kierunku Radomska. Niechze sobie jezdzi ku zadowoleniu uzytkowniczki, o ile dobrze zrozumialem bo kupowal facet.

Zreszta przypomnijcie sobie jak swoja perelke sprzedawal Kamwu, ile razy cene obnizal i na ilu sie skonczylo. A mysle ze byla w lepszym stanie niz moja.

pozdr
Alex7

Awatar użytkownika
Łukasz K
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 946
Rejestracja: 26-06-12, 19:33

Postautor: Łukasz K » 16-03-15, 20:04

Z tego co pamiętam to Kamwu w ogłoszeniu nie obniżał ceny a auto szybko sie sprzedało. Podobno była igła więc za pieniądze jakie sprzedawał to poliftowego TS-a warto brać. Szkoda tylko, że tak źle skończyła...
9-3 AERO SS

Awatar użytkownika
Alex7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 18-07-14, 15:41

Postautor: Alex7 » 17-03-15, 09:04

hmmm, moze cos mi sie pomieszalo ale bylem przekonany ze najpeirw byla wystawiona za 21 czy 22 tysie albo i wiecej, potem zrobila sie mega promocja na 16900 za ktora polifta w dobrym stanie grzech byloby nie brac.

A koniec - coz, takie jest zycie, zawinil inny uzyszkodnik drog.

pozdr
Alex7

Awatar użytkownika
CelicaLove
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 07-02-15, 23:22

Postautor: CelicaLove » 18-03-15, 00:59

Tanio sprzedałeś, ja kupiłem VII 99' 143KM przedlift drożej niż Ty TS'a ale nie mam z nią żadnych problemów, jeździ jak bestia, moc szatan, dupcia jak ta lala, zero celulitu (czyt. rdzy) Tylko "jeździć" ile się da ;)
Codziennie jak wsiadam do mojej Celinki i ją "ujeżdzam" to uśmiech na maksa :P. Dużo radości daje taki samochodzik, nawet się nie spodziewałem ;)
Ostatnio zmieniony 18-03-15, 22:38 przez CelicaLove, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alex7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 18-07-14, 15:41

Postautor: Alex7 » 18-03-15, 08:07

CelicaLove pisze:Tanio ją kupiłeś i tanio sprzedałeś

skad wiedza ze tanio auto kupilem? bo mi sie wcale tak nie wydaje a nigdzie sie nie chwalilem ile dalem

pozdr
Alex7

Awatar użytkownika
CelicaLove
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 07-02-15, 23:22

Postautor: CelicaLove » 18-03-15, 22:38

Tanio sprzedałeś, bo jednak sporo włożyłeś. Cena 14400 zł w ogło na forum, zapędziłem się w pisaniu (poprawiłem) ;)

Awatar użytkownika
mateo11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 06-08-13, 15:06

Postautor: mateo11 » 19-03-15, 17:02

Łukasz K pisze:Z tego co pamiętam to Kamwu w ogłoszeniu nie obniżał ceny a auto szybko sie sprzedało. Podobno była igła więc za pieniądze jakie sprzedawał to poliftowego TS-a warto brać. Szkoda tylko, że tak źle skończyła...

Spokojnie, stoi u mnie w garażu i dochodzi do siebie. ;)

Awatar użytkownika
Frugo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2581
Rejestracja: 08-07-11, 00:17

Postautor: Frugo » 19-03-15, 17:08

mateo11 pisze:
Łukasz K pisze:Z tego co pamiętam to Kamwu w ogłoszeniu nie obniżał ceny a auto szybko sie sprzedało. Podobno była igła więc za pieniądze jakie sprzedawał to poliftowego TS-a warto brać. Szkoda tylko, że tak źle skończyła...

Spokojnie, stoi u mnie w garażu i dochodzi do siebie. ;)


Załóż jakiś temat w "Nasze Auta" i zdaj relację. Fura była dopieszczona - szkoda że ktoś ją pokiereszował :oops: i dobrze, że ją ratujesz 8)

Awatar użytkownika
Alex7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 18-07-14, 15:41

Postautor: Alex7 » 20-03-15, 08:52

CelicaLove pisze:Tanio sprzedałeś, bo jednak sporo włożyłeś. Cena 14400 zł w ogło na forum, zapędziłem się w pisaniu (poprawiłem) ;)

a to zupelnie inaczej brzmi :wink:

Niestety dla nabywcy nie jest wazne ile sprzedajacy wlozyl/wtopil w auto czy inny towar. Wazny jest stan/wartosc/cena na dzien dzisiejszy.

Rozumiem ze wnioskujesz ze cena byla za niska na podstawie tego ze auto blyskawicznie sie sprzedalo. Coz, sam sie tego nie spodziewalem ale mysle ze spore znaczenie mial fakt ze kupujacy uparli sie przyjechac o 22:30 wiec zobaczyli przy latarkach na pewno mniej niz byloby za dnia :lol: (np. strup korozji na progu przy przednim slupku) , widzieli wczesniej juz ponoc jakis mega szrot zrobiwszy 300km w jedna strone, dziewczyny nogami przebieraly, i wszyscy chcieli miec temat z glowy czy jakos tak. Za mocno sie nie targowali, wiec co mialem ich odganiac? :wink: Ja tam lubie czesto zmieniac samochody, bedzie nastepny, acz jeszcze zupelnie nie wiem jaki :)

pozdr
Alex7