Celica VII by Dejwid

Roczniki 2000-2005
Awatar użytkownika
Frugo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2581
Rejestracja: 08-07-11, 00:17

Postautor: Frugo » 06-04-17, 13:08

Opuszczaj tę kozę niżej 8) :twisted: :-D :P
Po prostu Frugo

Awatar użytkownika
volumemusic7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 30-06-14, 23:39

Postautor: volumemusic7 » 06-04-17, 21:32

Frugo pisze:Opuszczaj tę kozę niżej 8) :twisted: :-D :P

Na razie zostaje te 35mm, droga na budowę nie jest za ciekawa plus u mnie same remonty tak więc na razie gleba nie wchodzi w grę. Może na przyszły rok :)

Awatar użytkownika
volumemusic7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 30-06-14, 23:39

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: volumemusic7 » 03-07-19, 19:06

Siema wszystkim! Czas chyba powoli odkopać mój temat. Ja Dawid po mału wracam do gry! :-D Za jakiś czas-chwilę zrobię update tego co się wydarzyło, działo i będzie się dziać. Także trzymajcie kciuki i zapraszam do zaglądania! Muszę się oswoić z nową odsłoną strony i wrócić do kilku tematów które obserwowałem, więc wszystko pewnie chwilę mi zajmie.
P. S. Gdyby ktoś podrzucił ciekawą stronę do wrzucania tu zdjęć, żeby po chwili nie zniknęły, byłbym wdzięczny. Trzymajcie się! :)

Awatar użytkownika
greos39
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1110
Rejestracja: 09-06-16, 12:57

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: greos39 » 03-07-19, 20:41

Jak mówił na maku, tak zrobił - jest i odkop po latach :D
Jakby co, to canardsów do teraz nie założył :v

Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 884
Rejestracja: 05-12-15, 20:18

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: klexmix » 03-07-19, 22:54

volumemusic7 pisze:P. S. Gdyby ktoś podrzucił ciekawą stronę do wrzucania tu zdjęć, żeby po chwili nie zniknęły, byłbym wdzięczny. Trzymajcie się! :)

imgur.com

Awatar użytkownika
volumemusic7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 30-06-14, 23:39

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: volumemusic7 » 06-07-19, 22:36

Więc tak zacznę od początku i w sumie od najgorszego, żeby później nie smęcić. Także w 2017 miał miejsce pewny 'brzydki' incydent nie wiadomo jak nie wiadomo dlaczego i skąd na parkingu znalazła się taka oto WSPANIAŁA niespodzianka.
Obrazek
Oczywiście wkur#@$nie max! Myśl co dalej czy da się zrobić jak to będzie wyglądać, tym bardziej że wszystkie blachy były nigdy nie ruszane 100% ori.. Ale po rozmowach i oględzinach poszła na odnowę. Wszystko zrobione profi prawie bez szpachli, porządnie wyciągnięte i blachy skurczone tak jak było przed, następnie do lakierni i tam już był malowany bok dodatkowo klapa bagażnika po poprzednim spoilerze, dokładki, zaślepka stopu, plus blenda z chromem, progi drzwi zabezpieczone. Jestem bardzo zadowolony i nikomu nie polecam iść na skróty z kilogramami szpachli. :-D
Obrazek
Obrazek
I po.
Obrazek
To chyba najważniejsze i najgorsze co się wydarzyło potem już tylko wpadały jakieś pierdoły, pojedyncze graty, rozpórka tył od kolegi anticorr, skóry przedlift, których żal było nie wziąć za śmieszne pieniądze w takim stanie, tak samo jak i ori dywaniki, jedynie kierowcy jest zmęczony.. druga kierownica w stanie perfect jak z salonu, wspomniana blenda z chromem. Niestety sprawy ważniejsze blokowały mój rozwój z samochodem, bo jak wiemy są sprawy ważne i ważniejsze i nie, nie chodzi o dziecko :lol: teraz już wszystko wychodzi na prostą i pomału wracam do was. Mam nadzieję że chociaż ktoś mnie pamięta i cieszy się z powrotu. Chciałbym tu przesłać wszystkie zdjęcia, ale myślę, że chyba nie ma co teraz i już będę leciał na bieżąco z modami które już wpadną w poniedziałek i to jak dla mnie bynajmniej nie małe, a które mają ogromne znaczenie w przyszłości. Stay Tuned! :twisted:
Rozpórka:
Obrazek
Fotele:
Obrazek
Blenda:
Obrazek
I stan aktualny:
Obrazek

Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 884
Rejestracja: 05-12-15, 20:18

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: klexmix » 07-07-19, 12:20

Opisz prosze koszt wyciągnięcia tego pieruństwa.

Awatar użytkownika
volumemusic7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 30-06-14, 23:39

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: volumemusic7 » 07-07-19, 12:37

klexmix pisze:Opisz prosze koszt wyciągnięcia tego pieruństwa.
Wiesz co, za samą blachę i fakt nie ukrywając, trochę przez znajomość zapłaciłem 600zł normalna cena to gdzieś 800-1000, ale naprawdę uważam że zrobione to było po mistrzowsku, liga.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
volumemusic7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 30-06-14, 23:39

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: volumemusic7 » 07-07-19, 13:24

Muszę dodać jeszcze jedno zdjęcie, które bardzo lubię i zapadło mi w pamięci. Otóż JDM 2K18 Tczew byliśmy grupą Celica Trójmiasto. ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Malinaaa.17
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 101
Rejestracja: 12-09-18, 11:25

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: Malinaaa.17 » 09-07-19, 05:37

Będzie gwint? :P

Awatar użytkownika
volumemusic7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 30-06-14, 23:39

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: volumemusic7 » 09-07-19, 06:10

Malinaaa.17 pisze:Będzie gwint? :P
Oczywiście, że jest plan na gwint już dłuższy czas, miałem dogadany przynajmniej tak myślałem KW V2, ale niestety nie doszło do kupna.. :( Dziś kurier prawdopodobnie przywozi coś bardziej znaczącego :)

Awatar użytkownika
volumemusic7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 30-06-14, 23:39

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: volumemusic7 » 09-07-19, 23:24

Bagażnik zawalony, tylne siedzenia też, już zgubiłem się ile jeszcze kurierów ma przyjechać i ile paczek przyjść haha także nowe serce dla Celi przyszło, fakt 143km, ale jak wszystko się uda to z czasem są plany na coś grubszego teraz jak biblia przykazała wszystko wymieniam na nowe zaczynając od węży, kończąc na sprzęgle, a nawet dalej. Dziś rozebrałem właśnie sprzęgło ogarnąłem i dalej jazda. W przyszłym tygodniu przeszczep. Mam nadzieję że będzie udany i wszystko pójdzie po mojej myśli, trzymajcie kciuki! :) ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
volumemusic7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 30-06-14, 23:39

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: volumemusic7 » 16-07-19, 15:25

Także prace idę pełną parą i ku końcowi cały czas czekam na dodatkowe pierdoły, ale drugie serce już w samochodzie. Czekam jak małe dziecko na efekty ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
volumemusic7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 30-06-14, 23:39

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: volumemusic7 » 21-07-19, 13:47

Silnik przełożony, chłopaki stanęli na wysokości zadania i wszystko jest git. Naprawdę super to czego się najbardziej obawiałem zostało rozwjane, silnik pracuje idealnie, skrzynia również jakbym jeździł nowym autem Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie zabrał się od razu za porządki, także wpadła na razie rozporka kielichow, węże podcisnienia w kolorze niebieskim. Wszystko zostało porządnie wyczyszczone. A niedługo zabieram się za nią dalej. No i wpadłem na spocik w Trójmieście jak zawsze ekipa jak i atmosfera dopisała. Fajnie było spotkać te wszystkie gęby szczególnie Ciebie greos39, wiem że to czytasz ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
greos39
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1110
Rejestracja: 09-06-16, 12:57

Re: Celica VII by Dejwid

Postautor: greos39 » 21-07-19, 15:48

No ba że czytam :D