Celica VII TS by Se-BASS-tian

Roczniki 2000-2005
Awatar użytkownika
Cisiel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 01-03-16, 16:59

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: Cisiel » 11-05-20, 08:12

greos39 pisze:Tylko od rudego nie kupuj xD


Mistrz :lol: :-D

Awatar użytkownika
anticorr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 22-11-12, 07:26

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: anticorr » 13-05-20, 00:08

greos39 pisze:A weź znajdź tę klapkę... Tylko od rudego nie kupuj xD

Huehue dokładnie :D:D

Awatar użytkownika
Se-BASS-tian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 02-05-13, 22:18

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: Se-BASS-tian » 27-06-20, 20:12

Obecnie przebywając w Chorwacji (oczywiście docierając sobie tutaj Celicą) postanowiłem klepnąć posta z małą modyfikacją którą uczyniłem przed wyjazdem. Wpadły klaksony Hella Supertone które gdzieś tam sobie widniały na mojej liście modów.

Połączenie poszło zgodnie ze sztuką w kabel o średnicy 4mm + bezpiecznik 10A. Do wszystkiego odpowiednie konektory z izolacją. Jeżeli chodzi o montaż to pasują P&P w miejsce oryginalnych klaksonów. Należy tylko znaleźć miejsce na przekaźnik. U mnie trafił w nadkole (był tam wolny, nagwintowany otwór), gdzie zakryłem go widoczną na zdjęciach, gumą termokurczliwą (powinno wystarczyć żeby zaizolować go przed wodą). Jeżeli ktoś będzie chciał sobie taki założyć i będzie miał przed sobą instrukcję to łączymy według schematu 2B ;)

Co dalej ?

Po powrocie planuję dać cały zawias w poliuretan od strongflex'a - czerwony. Mam nadzieję że będzie wszystko git ze spasowaniem bo jak wiadomo każdy minimalny luz dyskwalifikuje założenie danego elementu... Dalsze plany będę przedstawiał na bieżąco :)

Jakieś tam foto z montażu, wydawało mi się że uwinę się w parę godzinek, a zdążyła mnie chwycić noc :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
hube
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1047
Rejestracja: 09-10-16, 08:33

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: hube » 27-06-20, 20:29

czerwony PU dobry mod. jak nie masz wybitych gniazd a pewnie nie masz to dasz radę jak będzie ciężko to podgrzej ja tak miałem przy wahaczach.
セリカ TS - 2000
--------------------
"...Nie jestem wszyscy, nie mam na imię każdy, nie muszę robić tego co inni..."

Awatar użytkownika
Se-BASS-tian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 02-05-13, 22:18

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: Se-BASS-tian » 25-08-20, 19:12

Dwa shot'y z minionego w ten weekend Japfest 2020 Code of War | 7th International Edition.
Fajnie było poznać nowe twarze, szczególnie tych których znało się tylko z nicków tego forum lub z grupy facebookowej ;)
Motoryzacyjne bateryjki naładowane i motywacja do dalszego działania przy aucie ;)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Se-BASS-tian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 02-05-13, 22:18

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: Se-BASS-tian » 28-11-20, 19:36

Pora trochę podbić temat do góry żeby nie zarósł pajęczynami :)

Celica może nie przeszła jakiś spektakularnych modów ale wydaje mi się że coś tam się dzieje ;)

Może jakoś chronologicznie pójdę i to opiszę :P W poprzednim poście zatrzymałem się jakoś na Japfeście czyli końcówka sierpnia.

1) Już w lipcu urodził się temat obicia podsufitki na czarno i pomalowania wszystkiego co kremowe-poliftowe w czerń. Zaczęło się od kupna dedykowanego materiału na podsufitkę (nie chciałem alcantary) i tak jakoś pomału kompletowałem odpowiednie lakiery, podkłady itp. a także drugą podsufitkę bo nie chciałem psuć swojej obecnej którą miałem w fajnym stanie. Niestety nie mam zdjęcia z efektu końcowego jak założyłem całość już do kupy więc ze zdjęciami wrócę gdzieś w kolejnym poście. Generalnie bardzo mi się podoba efekt końcowy, czarna podsufitka bardziej pro + słupki pomalowane w czarnej satynie prawie zrównały się z odcieniem kokpitu ;P

Obrazek

Obrazek

Także to be continued... :)

2) Wpadł delikatny lip na skrzydło spoilera TRD który jest w identycznym odcieniu czerni co folia którą mam oklejone to skrzydło. Niby pierdoła a bardzo cieszy i nawet dodaje takiego małego zadziornego akcentu :)

Obrazek

Obrazek

3) Kolejny mod wpływający na komfort a nie kosztował mega dużo. Razem tutaj z pablosss'em (swoją drogą powinienem Cię kopnąć w d*** bo masz temat bardziej zapuszczony niż ja a Celica tyle modów przeszła... do roboty ;)) zamówiliśmy z e-bay'a wind deflectors za lekko ponad 200 złociszy... owiewki przyklejane na taśmę (oczywiście zerwałem chińską tasiemkę i przykleiłem 3M, to samo z opisanym wyżej lip'em).
Może nie przylega idealnie do lakieru i gdzieniegdzie delikatnie odstaje ale przede wszystkim spełnia swoją rolę. W aucie jest ciszej i nie słychać już tego świstu przy +160km/h :) Suma summarum mod na plus :)

Tutaj również nie mam fotek jak to siadło więc musicie mi wierzyć na słowo a fotki będę dodawał na bieżąco jak będzie okazja cyknąć w lepszym świetle. Tylko tyle:

Obrazek

4) Przyciemniłem kierunki boczne tą samą folią którą przyciemniałem kiedyś tylne przeciwmgielne. I tak jakoś mi się to spodobało bo wpada w odcień wnętrza lamp ksenonowych które są dymione (i teraz nie pamiętam czy tylko ksenony są dymione czy to że poliftowe... ktoś kojarzy ?).

Tutaj również fotki wrzucę jak je machnę. Może ogólnie obskoczę całe auto i za jednym zamachem porobię zdjęcia tego co się zmieniło.

5) Mod który nie doszedł do skutku ale wkleję że coś tam eksperymentowałem... chodzi o podświetlenie stacyjki które podobno można przeszczepić z RAV4... no nie do końca się jednak da, bo cewka immobilizera ma w innym miejscu złącza jak i cała płytka PCB jest innej wielkości i nie da rady tego przełożyć... na razie odpuściłem tego moda, chyba że mamy w PL kogoś kto to zrobił z powodzeniem bez psucia obudowy to chętnie podpatrzę :)

- Nakładka na stacyjkę z RAV4:

Obrazek

- Nakładka na stacyjkę z Celicy:

Obrazek

- Płytka PCB z Celicy która jest większa:

Obrazek

- Płytka PCB z RAV4:

Obrazek

6) Na przednią szybę trafiła naklejka tzw. "windshield banner" którą sam zaprojektowałem w Adobe Illustrator i przekazałem do realizacji firmie zajmującą się oklejaniem aut. Jestem mega zadowolony i mam satysfakcję że siadło to wg mojej własnej koncepcji :>

Tutaj również fotki wrzucę jak tylko obcykam auto.

7) No i to na co najbardziej czekałem i jestem już umówiony z mechanikiem na początek grudnia. Czyli cały komplet poliuretanów do zawieszenia od Strongflex'a. Jak to ogarnę to oczywiście jadę również ustawić geometrię :)

Obrazek

Temat byłby bardziej obszerny gdybym mógł zbombardować Was tutaj wszystkimi fotkami :) Postaram się to nadrobić przy najbliższej okazji ;)
Ostatnio zmieniony 07-12-20, 13:03 przez Se-BASS-tian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Se-BASS-tian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 02-05-13, 22:18

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: Se-BASS-tian » 28-11-20, 21:21

A z jakiś mniejszych pobocznych zakupów to wymieniłem jeszcze:
- akumulator na nowy z Varty (padł jakoś tydzień przed Japfestem, myślałem na początku że rozrusznik ale jednak aku)
- nowe wycieraczki Bosch Aerotwin
- led'owe żarówki światła wstecznego (zimna biel)
- nowe klocki ATE + tarcze ATE - hamulce przód. Generalnie planowałem przy następnej okazji zrobić przekładkę na hamulce z avensisa 295mm, natomiast szykował mi się daleki wyjazd i byłem zmuszony wymienić całość jeszcze na aktualnym setupie. Okazało się że z jednej strony zjadło mi szybciej klocki przez zapieczoną prowadnicę... wymieniłem prowadnice na nowe + wszystkie nowe gumki prowadnic + nowe blaszki które zakłada się na klocki. Generalnie wykonałem prawie kompletna regenerację zacisków gdzie i tak będę planował swap... ehh no bywa i tak :wink: (tym samym pewnie taki swap wykonam gdzieś dopiero za rok a do tego czasu zacznę sobie na spokojnie kompletować to co trzeba)

Awatar użytkownika
greos39
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1110
Rejestracja: 09-06-16, 12:57

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: greos39 » 29-11-20, 01:29

Seba dawaj foty o których pisałeś :D
Osobiście mi najbardziej zależy na plastikach słupków i podsufitce.
Od kiedy kupiłem mam Celkę, to chodzi mi po głowie przyciemnienie środka.
Fajnie by było to zobaczyć zrealizowane.
⇨ Toyota Celica T23 2ZZ-GE '04 - childhood dream project car
⇨ Toyota Corolla E3 3K-H '79 - classic project car
⇨ Lexus IS200 SC XE10 1G-FE '04 - dream daily
⇨ Toyota Celica T23 2ZZ-GE '02 - sold
⇨ Lexus GS300 S19 3GR-FSE '06 - sold

pablosss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 564
Rejestracja: 10-12-10, 17:49

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: pablosss » 05-12-20, 06:51

Widzę że lecisz z tematem. Ja jakoś nie mam kiedy się zabrać za aktualizację mojego :D Pozatym aż tak dużo się nie zmieniło :-D
Twoja Celka wygląda malinowo :wink:

Awatar użytkownika
Se-BASS-tian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 02-05-13, 22:18

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: Se-BASS-tian » 09-06-23, 00:14

Ale chwyciła mnie nostalgia, fajnie się czyta swój wątek po ponad dwóch latach posuchy w nim. Nie ma co, widać że trendy się zmieniły, mało osób tutaj zagląda - modne stały się profile na Instagramie a nawet Facebook moim zdaniem traci na popularności. Natomiast nigdzie nie czuć tego klimatu jaki był tutaj, gdy czytam sobie wątki różnych osób (jak i swój). Widać kawał włożonego serducha i fajnie to się czyta jako formę pamiętnika. Mam nadzieję że admini ani myślą o wygaśnięciu tego forum - kawał historii Celicowej jest tutaj pozostawiony.

Co u mnie ? Celica oczywiście nadal jest i cały czas są robione w niej mody :D :D :D Cały czas jest moim daily, chociaż przez pracę zdalną w zasadzie służy głównie do wyjazdu do sklepu i do jazdy wokół tzw. komina. Natomiast nadal potwierdzam - jest to bezawaryjne autko. Szkoda tylko że tak jakoś nie było zajawki, żeby wrzucać tutaj update'y co się dzieje z autem, bo i inni tak średnio aktualizowali swoje wątki a to też motywowało - praktycznie w ogóle tutaj już nie wchodziłem przez długi czas.

Mam zamiar zrobić niebawem pełen update (trochę z głowy a trochę na podstawie zdjęć z telefonu) bo wydaje mi się że warto - chociażby dla siebie. Tym bardziej że z autem nie powiedziałem ostatniego słowa (i ani mowy o jego sprzedaży) - być może najlepsze jeszcze przede mną :twisted: 8) :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 09-06-23, 11:15 przez Se-BASS-tian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hube
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1047
Rejestracja: 09-10-16, 08:33

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: hube » 09-06-23, 07:06

Zagląda się tu zagląda i to regularnie :-)
セリカ TS - 2000
--------------------
"...Nie jestem wszyscy, nie mam na imię każdy, nie muszę robić tego co inni..."

Awatar użytkownika
Glodny1992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: 03-06-11, 00:17

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: Glodny1992 » 09-06-23, 09:52

Świetny post i tak masz rację świat pędzi do przodu jednak insta itp to nie moja bajka mam odczucie że to szpan a nie fan ze swojej pasji, tu jednak są swojaki" od siebie też coś poruszę żeby ożywić forum, chociaż i tak tu zaglądam to już nawyk od paru dobrych lat, na Twój update też czekam ;) przy okazji napisz jak się jeździ na poliurkach bo myślałem o tym ale trochę się scykałem przy gwincie że będzie zbyt twardo

Awatar użytkownika
Se-BASS-tian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 02-05-13, 22:18

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: Se-BASS-tian » 09-06-23, 11:27

Oo wow, dwie osoby zagaiły pierwszego dnia, zmotywowaliście mnie :D

Czerwone w wersji STREET bardzo kulturalne. Owszem poczułem różnicę że kapinkę było sztywniej ale ciężko powiedzieć czy to przez przeskok na poli czy może że ogólnie nowe (obstawiam że gdyby się wszystko wymieniło na OEM to też by się odczuło, a to wtedy jest lepszy wyznacznik porównawczy nowe vs nowe).

Czerwone polecam, co do żółtych znam historię kolegi który na Osace mówił że drugi raz by ich nie kupił bo tam faktycznie czuć mocno - robi się taczka. Ja się już do nich oswoiłem, tak zresztą ze wszystkim jest, co się nie zupgrade'uje to się później zapomina jak to było przed :mrgreen:

A tu ciekawostka gdy robiłem po kilku miesiącach rewizję bo miałem wyciek oleju... takie coś Pan kolega mechanik mi zostawił. Śrubę można było palcami kręcić... :eek: Od razu zrobiłem przegląd całego zamontowanego poli i posprawdzałem kluczem wszystkie miejsca...

Obrazek

Awatar użytkownika
hube
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1047
Rejestracja: 09-10-16, 08:33

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: hube » 09-06-23, 13:40

Mam czerwone już jakiś czas. Kilka torów, jazda całoroczna. Brak problemów. Auto obniżone o 30mm. Myślę że mogę śmiało polecić
セリカ TS - 2000
--------------------
"...Nie jestem wszyscy, nie mam na imię każdy, nie muszę robić tego co inni..."

Awatar użytkownika
greos39
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1110
Rejestracja: 09-06-16, 12:57

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: greos39 » 10-06-23, 23:11

No pewnie Se-BASS-tian że się tu zagląda :D
Co do poli, to wam powiem że ja jakoś nie mam przekonania do tego - jak długo się da, tak chyba bd ciągle na gumach latał.
Jeśli chodzi o update'y w tematach, to lecę właśnie swój pisać, to może Cię zmotywuję coś ;p
⇨ Toyota Celica T23 2ZZ-GE '04 - childhood dream project car
⇨ Toyota Corolla E3 3K-H '79 - classic project car
⇨ Lexus IS200 SC XE10 1G-FE '04 - dream daily
⇨ Toyota Celica T23 2ZZ-GE '02 - sold
⇨ Lexus GS300 S19 3GR-FSE '06 - sold

Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 884
Rejestracja: 05-12-15, 20:18

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: klexmix » 10-06-23, 23:57

A ja ile już nie pisałem u siebie...

Awatar użytkownika
Se-BASS-tian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 02-05-13, 22:18

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: Se-BASS-tian » 26-06-23, 09:33

No dobra to pora pomału odgruzowywać temat :)

Widzę mniej więcej na czym ostatnio kończył się ten temat:

1. Założenie czarnej podsufitki + czarne daszki przeciwsłoneczne + czarne słupki + czarna obudowa lampki wnętrza + czarne plastiki do daszków i wokół podsufitki :) Co do foto to wybaczcie ale nie mam żadnej foty wnętrza jak to wygląda, oprócz sesji którą Celica zaliczyła w 2022 roku :)

Obrazek

- Materiał zakupiony na allegro (zwykły czarny - nie alcantara) został przyklejony na klej BONATERM (kojarzę że jest jeszcze metoda na klej w sprayu, ja wybrałem zwyczajne klejenie poprzez nakładanie pędzlem i doklejanie materiału kawałek po kawałku). Pamiętać tutaj o odrywaniu delikatnie poprzedniej warstwy którą się przykleiło i klejenie warstwy kolejnej - bez tego robią się rowki bo klej szybko ściąga.
- Wszystkie plastiki (słupki, podświetlenie, 3x spinka podsufitki, plastiki daszków) zgodnie ze sztuką pomalowane najpierw primerem do plastików - Novol Plastic Primer i na to już lakier też z Novol'a - czarna satyna.
- Do daszków zastosowałem lakier do tkanin - Motip Colormatic.

2. Założenie lip'a (taki z Aliexpress) na spoiler którego dosłownie tydzień temu zerwałem. Przyszły mocne upały i odklejał się jak plasterek (co ciekawe auto już nie raz stało w upałach na dworze i nic się nie działo, więc albo taśma 3M wracała do swoich warunków klejących i tego nie zauważałem albo po prostu po takim czasie straciła swoje właściwości... nie wiem ale bezpieczeństwo przede wszystkim i już go raczej nie założę.

Obrazek

3. Założenie tzw. wind deflectors z ebay'a. Co ciekawe, jakoś dużo to nie kosztowało (ok 200 zł ?), w większości pasuje dobrze i ma taką dymioną prześwitującą strukturę. Zadanie swoje również spełnia bo w środku zrobiło się ciszej. Początkowo przykleiłem na samą taśmę 3M, natomiast nie przylega idealnie do powierzchni i naprężenia spowodowały że się odkleiła w niektórych miejscach. Obecnie tam gdzie nie przylegała idealnie, nałożyłem masę poliuretanową APP PU-50 (nakładane strzykawką do nakładania past lutowniczych więc dosyć precyzyjny sobie wymyśliłem na to sposób :-D :-D :-D). Taka masa w ten sam sposób reaguje na płyn do naczyń jak sylikon więc fajnie można było to póżniej wyrównać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

4. Led'owe światła przeciwmgielne (zimna biel) - przód. I tutaj pamiętam jaką zaliczyłem wtopę bo kupiłem jakieś drogie Philipsy z taką długą dupką, zakończoną wentylatorem. i wejść weszła ale zaślepki od lampy nie szło wkręcić, a i sama żarówa bardzo mocno odstawała poza tą puchę. Dopiero po któreś próbie kupna takich jak najkrótszych No-Name z allegro (któreś ponieważ niektóre były mega do kitu, reklamowały się jako mocne a świeciły jak świeczki), udało się je pozostawić (wystawały poza puchę kilka milimetrów ale tą drobną lukę obleciałem już taśmą izolacyjna która trzyma tą zaślepkę do dzisiaj, bo jakoś niedawno zdejmowałem zderzak przedni i trzyma nadal elegancko ;-) )

Awatar użytkownika
Se-BASS-tian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 02-05-13, 22:18

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: Se-BASS-tian » 26-06-23, 23:48

Lecę dalej bo poprzedni post był tak na prawdę podsumowaniem tego, na czym ten wątek umarł kilka lat temu ;) No to lecim...

1. Marzec 2021 - jakoś w tym okresie przestał mi działać jeden z spryskiwaczy Xenonów podczas ich używania. Generalnie jak zacząłem sobie to sprawdzać na postoju, okazało się że płyn leci ale poprzez dziurkę od zaworku zwrotnego znajdującego się przy tym spryskiwaczu i sikało wewnątrz zderzaka, a następnie ściekało na posadzkę. Już nawet nie bawiłem się w regenerację tego tylko zakupiłem nowe zaworki z ASO.

Obrazek


...
...
...
Generalnie rok 2021 był rokiem w którym nie inwestowałem w samochód, ponieważ w tym roku były inne większe wydatki jak ślub (oczywiście do ślubu jechałem Celicą bo jakby inaczej :D :D), a następnie urządzanie zakupionego nowego mieszkania 8) Generalnie nawet nie wiem jak mi przemknął ten rok, było co robić.
...
...

3. Listopad 2021 - no dobra troszkę skłamałem z tym nieinwestowaniem w auto :lol: - coroczna "PoJapfestowa depresja" sprawiła że chciałem zakupić coś świeżego, czego nie widziałem jeszcze w PL. Po głowie chodził zakup oryginalnej dokładki GREDDY, dedykowanej do zderzaka poliftowego. Wspólnego zakupu dokonałem z pabloss'em jakoś na końcu lipca dzięki Jarusnet'owi - sklep Hondziarski, który zbierał zamówienia na kontener z USA (polecam generalnie usługę u niego). Sam kontener przypłynął w listopadzie 2021. Na koniec szybka przymiarka na sucho - spasowanie perfekt, co oryginał to oryginał.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

2. Grudzień 2021 - następnie jest sobie tydzień przed świętami... otrzymuję powiadomienie na maila o nowym poście w dziale kupię/sprzedam na forum Celica-Club UK. Jakiś ziomeczek rozbierał swój projekt przed sprzedażą i sprzedawał tam sporo rarek (wśród nich był m. in. wydech TRIAL, ori wlot M-Sport, tylne dokładki M-Sport, flara JDM do wnętrza, bagażnik dachowy i coś tam jeszcze). Ale ja tam wyczaiłem coś innego :D :D :D Ja tam widziałem ten główny rarytasik na który chorowałem już od dłuższego czasu :D Na liście sprzedażowej pojawiła się akcesoryjna dymiona klapka "Toyota Sport Lid". Zakupu dokonałem dosłownie w 5 minut od wrzucenia posta (sprzedający był jeszcze online na forum więc szybka wymiana wiadomości)... tym bardziej że cena tej klapki była... hmm... chyba najlepsza okazja na jaką trafiłem kompletując coś fajnego i unikalnego do tego auta :-D :-D :-D Nie wiem czy kolega potrzebował szybkiej gotówki czy się po prostu nie znał ale no zrobił mi fajny prezent na święta :-D :-D :-D

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 27-06-23, 09:52 przez Se-BASS-tian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hube
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1047
Rejestracja: 09-10-16, 08:33

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: hube » 27-06-23, 07:10

Klapka prezentuje się rewelacyjnie !
セリカ TS - 2000
--------------------
"...Nie jestem wszyscy, nie mam na imię każdy, nie muszę robić tego co inni..."

Awatar użytkownika
greos39
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1110
Rejestracja: 09-06-16, 12:57

Re: Celica VII TS by Se-BASS-tian

Postautor: greos39 » 09-07-23, 23:25

Mowa o czerwonej VII z forum UK?
Jeśli tak, to już wiem kto mi klapkę sprzątnął sprzed nosa xD
⇨ Toyota Celica T23 2ZZ-GE '04 - childhood dream project car
⇨ Toyota Corolla E3 3K-H '79 - classic project car
⇨ Lexus IS200 SC XE10 1G-FE '04 - dream daily
⇨ Toyota Celica T23 2ZZ-GE '02 - sold
⇨ Lexus GS300 S19 3GR-FSE '06 - sold