Grey 2ZZ-GE TRD by No Care

Roczniki 2000-2005
Awatar użytkownika
anticorr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 22-11-12, 07:26

Postautor: anticorr » 31-05-17, 17:20

No Care pisze:Pakiet TRD u lakiernika czeka już w podkładzie,

Będzie kosa ;) Co do china dodatków to akurat te nakładki na pasy to kupa rodem z WT... ;) Nie zepsuj tego auta Panie ;)

Awatar użytkownika
No Care
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 20-09-15, 20:41

Postautor: No Care » 31-05-17, 17:28

anticorr, Więcej tego typu dupereli nie przewiduję. Jakościowo i wizualnie fajnie to wygląda. Będzie parę dodatków wewnątrz i w komorze silnika z Carbonu lub hydrografiki i razem będzie to się fajnie komponowało.
Pytanie mam do Was! Pomóżcie!
Zastanawiam się czy nie lakierować na czarny połysk wlotu na maskę Sport-M oraz skrzydła i bocznych zaślepek w spoilerze TRD...
Przyciemnione szyby są, dach oklejony na czarno, wlew paliwa też w czarnych odcieniach..
co o tym sądzicie?

PawelTDF
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 591
Rejestracja: 04-04-10, 10:49

Postautor: PawelTDF » 31-05-17, 20:24

Ja na Twoim miejscu wlot na masce i skrzydło spoilera zrobił w hydrografice Carbon, boczne zaślepki zostaw lepiej w kolorze lakieru.
...nazwa pochodzi od łacińskiego słowa coelica znaczącego "niebiańska"
youngtimery noclegi bielsko
opony bielsko

Awatar użytkownika
No Care
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 20-09-15, 20:41

Postautor: No Care » 31-05-17, 21:38

PawelTDF, dzięki! tej opcji jeszcze pod uwagę nie brałem. Ale nie wiem właśnie czy kolorystycznie by to pasowało..
albo zostawić wlot w kolorze i samo skrzydło na czarno..?

Awatar użytkownika
anticorr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 22-11-12, 07:26

Postautor: anticorr » 31-05-17, 21:43

No dawaj lotke w hydro jestem ciekaw jal to będzie siedziało, pamiętam jak robilem u siebie lotke TTE w carbon hg to mnie ładnie niesety skasowali bo nakombinowali sie chlopaki zeby z każdej strony to leżało rowno i nie bylo widać odcięcie..

Awatar użytkownika
No Care
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 20-09-15, 20:41

Postautor: No Care » 01-06-17, 01:14

anticorr, też o tym pomyślałem, że może być z tym ciężko tak jak mówisz.
znalazłem kozacki wzór, napisałem do znajomej, jutro ma się zorientować co to za producent, bo z wyglądu jak milion $$ :D
Dam znać lakiernikowi, żeby się wstrzymał z malowaniem lotki.
a wlot na maskę też walić w carbon??
nie jestem za bardzo pewien co do carbonowych dodatków do tego koloru lakieru..
U Ciebie to kozaczek wygląda.. zobaczymy jak będzie u mnie ;)

Awatar użytkownika
anticorr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 22-11-12, 07:26

Postautor: anticorr » 01-06-17, 06:38

No Care pisze:nie jestem za bardzo pewien co do carbonowych dodatków do tego koloru lakieru..

Aaaa.... bo Ty srebrny masz, nie zwróciłem uwagi, hmm... to może jednak słabo wyglądać ciemny a'la carbon na srebrnej budzie..

Awatar użytkownika
Skoczu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1310
Rejestracja: 03-05-09, 17:22

Postautor: Skoczu » 01-06-17, 11:23

Nie idź w carbon.

Czarny połysk będzie spoko

Najbardziej spoko będzie kolor samochodu.

Awatar użytkownika
No Care
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 20-09-15, 20:41

Postautor: No Care » 01-06-17, 16:29

Skoczu, skrzydło w spoilerze kusi zeby było w czarnym połysku razem z tymi bocznymi zaślepkami. I finalnie chyba tak bedzie, ale bede musiał się z tym jeszcze parę razy przespać.

Awatar użytkownika
CelicaLove
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 07-02-15, 23:22

Postautor: CelicaLove » 15-06-17, 23:19

No Care pisze:Skoczu, skrzydło w spoilerze kusi zeby było w czarnym połysku razem z tymi bocznymi zaślepkami. I finalnie chyba tak bedzie, ale bede musiał się z tym jeszcze parę razy przespać.


Też będę tuningował optycznie auto, zastanawiam się jak to ująć wszystko. Kupuje lotkę TRD, progi, nakładka tył i przód. Dach zastanawiam się żeby w czarnym połysku dać, do tego lotka srebrna z czarną górą i z boku jak sa te wstawki też na czarno. Chodzi o czarny lustrzany połysk. Ma ktoś może podobnie zrobione żeby zobaczyć jak to wygląda ? Jeszcze się zastanawiam czy by lusterka w czarnym połysku nie dać plus nakładka przód. Ale chyba z tą nakładką to za dużo.
Masz może dokładniejsze zdjęcie czarnego dachu u siebie ?

Super projekt i super pomysły czekam z niecierpliwością na efekty i fotki.

Awatar użytkownika
No Care
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 20-09-15, 20:41

Postautor: No Care » 16-06-17, 00:17

CelicaLove, dach mam oklejony na czarny połysk. Nie zastanawiaj się nawet. Z przyciemnionymi szybami robi robotę. Dzisiaj akurat wyjezdzam wiec nie mam jak zrobic zdjecia, ale w poniedziałek podeśle ;)
Co do lotki w czarny połysk leci górne szkrzydlo i zaślepki po bokach. Wszystko bedzie się ładnie komponowało :)
Co do nakładki na przód to wal w kolor nadwozia, bedzie kosa ;)
Co do osoby która ma podobnie.. LeszekNH ma tak, tylko że ze spoilerem Kaminari. Robi robotę :)

Awatar użytkownika
CelicaLove
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 07-02-15, 23:22

Postautor: CelicaLove » 16-06-17, 00:29

No Care pisze:CelicaLove, dach mam oklejony na czarny połysk. Nie zastanawiaj się nawet. Z przyciemnionymi szybami robi robotę. Dzisiaj akurat wyjezdzam wiec nie mam jak zrobic zdjecia, ale w poniedziałek podeśle ;)
Co do lotki w czarny połysk leci górne szkrzydlo i zaślepki po bokach. Wszystko bedzie się ładnie komponowało :)
Co do nakładki na przód to wal w kolor nadwozia, bedzie kosa ;)
Co do osoby która ma podobnie.. LeszekNH ma tak, tylko że ze spoilerem Kaminari. Robi robotę :)


Dach czarny połysk poleci plus lotka górna część tak jak mowisz plus te boczki.
Powiedz proszę gdzie dostać Sport M wlot plus klapke na benzyne co masz, ta całośc powinna się komponować ok. A co myślisz dodatkowo o lusterkach w czarnym połysku jakby się komponowało. Widzę masz gust to możesz doradzić ;)

Awatar użytkownika
No Care
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 20-09-15, 20:41

Postautor: No Care » 16-06-17, 00:37

CelicaLove, wlot na maskę z tej litewskiej stronki celica-tuning.com, oczywiście to jest laminat, oryginału nawet nie szukałem, nigdy nie widziałem, żeby był do kupienia. Za laminat z wysyłka do PL 80€ także spoko.
A klapkę, zeby dostać to trzeba szykować Ok 250$. I polować na zagranicznych forach celicy.
Ja akurat trafiłem ją w Polsce, na Allegro tyle, że bez korka. Korek oddzielnie sztukowalem, dla mnie świetnie sie prezentuje :)
Lusterek osobiście bym juz nie tykał, żeby nie przedobrzyć ;)
Jedynie jeszcze ten wlot na maskę kusi mnie w czarnym połysku dać, ale jeszcze nie jestem do końca przekonany :)

Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 884
Rejestracja: 05-12-15, 20:18

Postautor: klexmix » 16-06-17, 00:47

No Care pisze:Jedynie jeszcze ten wlot na maskę kusi mnie w czarnym połysku dać, ale jeszcze nie jestem do końca przekonany

Jak wlot to i dach... :}

Awatar użytkownika
CelicaLove
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 07-02-15, 23:22

Postautor: CelicaLove » 16-06-17, 00:51

No Care pisze:CelicaLove, wlot na maskę z tej litewskiej stronki celica-tuning.com, oczywiście to jest laminat, oryginału nawet nie szukałem, nigdy nie widziałem, żeby był do kupienia. Za laminat z wysyłka do PL 80€ także spoko.
A klapkę, zeby dostać to trzeba szykować Ok 250$. I polować na zagranicznych forach celicy.
Ja akurat trafiłem ją w Polsce, na Allegro tyle, że bez korka. Korek oddzielnie sztukowalem, dla mnie świetnie sie prezentuje :)
Lusterek osobiście bym juz nie tykał, żeby nie przedobrzyć ;)
Jedynie jeszcze ten wlot na maskę kusi mnie w czarnym połysku dać, ale jeszcze nie jestem do końca przekonany :)


OK to z lusterkami nie majstruje ;) Co do lotki TRD to mam jeszcze pytanie odnośnie tego czarnego skrzydła górny element malujesz czy od spodu też.

Tutaj przyklad
Obrazek

Chodzi mi o to że ten górny element lotki składa się z góry i dołu, malujesz góra plus dół czy tylko góra i dół w kolorze nadwozia ?

Awatar użytkownika
No Care
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 20-09-15, 20:41

Postautor: No Care » 16-06-17, 08:14

CelicaLove, calutkie skrzydło bedzie na czarno ;)

Awatar użytkownika
CelicaLove
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 07-02-15, 23:22

Postautor: CelicaLove » 16-06-17, 12:23

OK, to czekam na rezultaty. Pewnie pierwszy to pomalujesz bo ja jeszcze kolekcjonuje fanty ;)
Ja zrobie chyba tak że góra tego skrzydła będzie czarna a dół w kolorze nadwozia. Z resztą nie wiem czy lakiernik to ogarnie ;)

Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 884
Rejestracja: 05-12-15, 20:18

Postautor: klexmix » 16-06-17, 15:52

Spoiler jest rozbieralny wiec wszystko powinien ogarnąć :)

Awatar użytkownika
CelicaLove
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 07-02-15, 23:22

Postautor: CelicaLove » 17-06-17, 15:18

No care, masz przyciemnione boczne tylnie plus szyba tył ? Przednie szyby (przód czołowa plus przód bok) są w oryginale nie przyciemniane? Orientujesz sie jaki stopień przyciemniania masz ?

Awatar użytkownika
No Care
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 20-09-15, 20:41

Postautor: No Care » 18-06-17, 10:40

CelicaLove,
Przednie boczne 30% przyciemnienia, a tylne 70% przyciemnienia :)