Red glossy TS by Klexmix

Roczniki 2000-2005
Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 884
Rejestracja: 05-12-15, 20:18

Re: Red glossy TS by Klexmix

Postautor: klexmix » 28-06-21, 22:47

Gwint w końcu, hamulce - tarcze zaciski klocki przewody, zbieżność geometria itp.

Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 884
Rejestracja: 05-12-15, 20:18

Re: Red glossy TS by Klexmix

Postautor: klexmix » 22-07-21, 20:48

Stan obecny, z hamulcami muszę jeszcze poczekać bo dałem du py z tarczami, czekam na nowe :|
Na pewno wleci jeszcze inna opona na przód, więc jeszcze nic nie kombinuję z wysokościami, na koniec sie doszlifuje wszystko, a może od razu będzie już dobrze.
Dla mnie mogłaby być już kompletna, ale skoro mam progi i tył TRD, to i to wleci niebawem skoro jest, hehe. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 884
Rejestracja: 05-12-15, 20:18

Re: Red glossy TS by Klexmix

Postautor: klexmix » 12-12-21, 15:25

Witam ponownie.
Wróciła z ASO jakiś czas temu dokładka tył, wszystkie urwane zaczepy zostały odtworzone i oprawione w nowe "gwinto-spinki" jak jak to mówię :)
Wszystkie nierówności zostały wyprowadzone, i została od nowa polakierowana - wielkie podziękowania dla... a może niech to pozostanie moją tajemnicą : )))))
Przymierzyłem ją wczoraj, kolor delikatnie się różni, ale auto całe pokryte ciemnym kurzem bo stoi już jakiś czas (mam jednak corollę na zimę uff) więc może jak je umyję i wyświecę to się zgra lepiej, nie mniej jednak na spokojnie, nie przejmuję się tym bo jest to proces całkowicie odwracalny, i można pokryć to kolejną warstwą o bardziej zbliżonym odcieniu - easy... Samo to że element jest świeży, a czerwony kolor potrafi "dojrzeć" w słońcu napawa pewnym optymizmem :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oba zawory OCV zostały wymienione na nowe, przy okazji rewizja filterka w lift-screenie po 4 latach, nie jest źle. (Cena nowego zaworu skoczyła z 460 zł w 2020r, do 760 zł z początkiem 2021) Oczywiście kanałem oficjalnym :)

Uważajcie na te przewody które pokazałem na fotce, moje były luźne, gdy dobrałem się do nich po prostu sobie latały na śrubie, zapewne od wibracji.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wywaliłem żółte podświetlenie tablicy, i postojówki z przodu, ale to już dość dawno.
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12-12-21, 18:09 przez klexmix, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
greos39
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1110
Rejestracja: 09-06-16, 12:57

Re: Red glossy TS by Klexmix

Postautor: greos39 » 12-12-21, 17:50

Panie! A gdzie progi TRD? :-D
⇨ Toyota Celica T23 2ZZ-GE '04 - childhood dream project car
⇨ Toyota Corolla E3 3K-H '79 - classic project car
⇨ Lexus IS200 SC XE10 1G-FE '04 - dream daily
⇨ Toyota Celica T23 2ZZ-GE '02 - sold
⇨ Lexus GS300 S19 3GR-FSE '06 - sold

Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 884
Rejestracja: 05-12-15, 20:18

Re: Red glossy TS by Klexmix

Postautor: klexmix » 12-12-21, 18:02

Leżą tam w tych bąblach w garażu, co widać na jednym ze zdjęć.
Jak pisałem, dokładka została tylko odpakowana i przymierzona, montaż niedługo, oczywiście z progami, skoro już dokładka ma się na czym trzymać, tylko to mnie blokowało :)