Rabat na opony Profil - www.oponysportowe.eu

Awatar użytkownika
Styku
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 07-02-07, 14:00
Lokalizacja: Nowy Sącz

Rabat na opony Profil - www.oponysportowe.eu

Postautor: Styku » 08-02-14, 13:34

Witam

PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ.
Zawarte tu są istotne informacje, które wyjaśnieniu zasad funkcjonowania oferty. Dzięki zapoznaniu się klubowicza unikniemy częstych i powtarzających się pytań o zasady.

Oferujemy opony po niższej cenie dla zarejestrowanych członków klubu, zgodnie z tą listą:
czlonkowieklubu.php
Rabat wynosi 5% i dotyczy zniżki wyłącznie na opony. Obejmuje wszystkie dostępne opony ze sklepu www.oponysportowe.eu.

Nasz sklep od wielu lat zaopatruje użytkowników marki Toyota w tanie rozwiązania ogumienia w bardzo szerokim zakresie. Jesteśmy mocno związani z marką Toyota, jak też z forami Celica i Corolla i uważamy, że taka współpraca będzie owocna dla wszystkich.
Dobieramy opony do prawie wszystkich modeli Corolli i Celicy, ale też do innych modeli, oraz innych marek. Przy czym nie chodzi tylko o dobranie rozmiaru, ale także o dokładny dobór opon pod konkretne warunki, czy wymagania użytkownika.


Dostępność towaru sprawdzamy wchodząc na sklep. Widoczny towar oznacza dostępność minimum 4 sztuk na magazynie. Ceny opon ZNAJDUJĄ SIĘ NA SKLEPIE. Tak samo, jak dokładne opisy, zdjęcia itd. Przesyłka kosztuje dla opony osobowej 20 pln za jedną lub dwie opony.
Informacje dotyczące zasad kupowania, sposobu płatności, etc. znajdują się w regulaminie sklepu www.oponysportowe.eu


Pytania, co do zastosowań, mieszanek, temperatur itd. możecie zadawać w tym temacie.
Dzięki temu klubowicze będą mogli łatwiej dopasować opony do swoich potrzeb i zastosowań, wymieniając przy tym doświadczenia.

Jeśli jest już odpowiedź na Twoje pytanie w tym temacie, nie zadawaj pytania ponownie. Sprawdź temat, zanim zapytasz. Dublowanie pytań to niepotrzebny bałagan i strata czasu.

Jeśli potrzebujesz dokładniejszych informacji, pisz na PW.


Dobór opon z naszej strony, jesteśmy w stanie dokonać, tylko jeśli podane będziemy mieli konkretne parametry pracy dla opony. Chodzi o podstawowe warunki dla jakich opona jest przeznaczona. I to ma być konkretnie jeden przypadek. Czym więcej danych, tym lepiej.
Ale bez kilku podstawowych, jest to nie możliwe.

Jeśli chodzi o opony do sportu podstawowe dane to:

-temperatura pracy opony (zakres temperatury powietrza, jak najwęższy)
-długość próby(długość od startu do zatrzymania)
-nawierzchnia i tor, ewentualnie miejscowość.
-samochód - moc, napęd, modyfikacje dotyczące zawieszenia, masy, rozłożenia masy, LSD, rozmiar opony lub felgi
-zanim zapytasz, sprawdź na sklepie która opona jest najbardziej zbliżona rozmiarem do samochodu lub potrzeb

Nie dopuszczalne jest zapytanie w stylu "Potrzebuję opon na mokre, na suche, na miasto i na tor od wiosny to jesieni". Wtedy każda prawie opona pasuje do takiego zapytania.

Pamiętajcie, że nie po to są opony specjalizowane, żeby były do wszystkiego. Chcemy maksymalnego zadowolenia klienta, a to wymaga kilku istotnych informacji i współpracy z kupującym.


Oczywiście można używać jednej opony w różnych warunkach i nie jest to złe podejście. Ale my przygotowujemy opony do konkretnych warunków, w których dana opona będzie działała możliwie najlepiej. A w innych już będzie działała ale już nie tak dobrze.
Opona na deszcz, będzie działała najlepiej w deszczu, a slik na suchym. Można zrobić oponę na mały deszcz i na suche, ale nie będzie to działało tak dobrze już ani na suchym ani na mokrym.

Jeśli chodzi o opony cywilne:

-przeznaczenie (do czego ma być używana - trasa, miasto)
-założenie, wymagania (jeśli chodzi o opony letnie - prowadzenie, komfort, odprowadzenie wody, jeśli chodzi o zimowe - komfort, zachowanie na śniegu, lodzie, lub warunkach łagodnych)

Przy składaniu zamówień na sklepie wcześniej napisz PW. Otrzymasz kod rabatowy na zakup. Jest to kod rabatowy generowany na konkretną osobę. Nie wolno przekazywać go osobom trzecim. Jeśli taka sytuacja nastąpi, klubowicz może narazić się na utratę rabatu.
Nie wymagamy zakupów wyłącznie do modelu Celica, czy marki Toyota. Może to być dowolny model dowolnej marki. Nie wymagamy potwierdzenia, że zakup został dokonany dla samochodu, który jest własnością klubowicza, jeśli by to miał być inny pojazd niż Celica. Jednak proszę pamiętać, że jest rabat służy przede wszystkim promowaniu marki Profil Sport wśród klubowiczów Celica Club Poland i jest skierowany do tej grupy.