Srebrna VII 2000r VVTi

Roczniki 2000-2005
Awatar użytkownika
Agryk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: 21-01-12, 21:50

Postautor: Agryk » 16-06-13, 11:44

Zawsze uważałem, że srebrne są nijakie, ale Twoja wygląda zacnie :) Kawał dobrej roboty.
Jakie rozpórki zamontowałeś? Przód, tył?
Możesz w przyszłości pomyśleć o takim odcieniu felg jak na ostatnim zdjęciu ;-)

Awatar użytkownika
QubaKpl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: 13-07-12, 11:42

Postautor: QubaKpl » 16-06-13, 12:04

Zacnie to wygląda + te aluski :-D
Zapraszam na moją strone -> www.kubakoziol.pl

Mysticum

Postautor: Mysticum » 16-06-13, 13:57

Dawidd pisze:Taki "urok" dokładek z laminatu że nie zawsze chcą przylegać tak jak powinny i sam klej mógłby mieć problem.


to powiedz Nam czemu np ja z taka dokladka nie mialem problemu czy Archy ?wystarczy tylko to zrobic profesjonalnie a te podkladki nie sa do montowania stylingu tylko do rejestracji samochodowych badz zastepowania oryginalnych lub plastikowych klipsow np pod maską ;)z bliska moze to dobrze wyglada dla Ciebie ale z jakiejs odleglosci wyglada to jak wkręt

Dawidd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 13-09-12, 11:48

Postautor: Dawidd » 16-06-13, 17:46

Nie wiem jaką Ty masz dokładkę ale Archy chyba nie ma WingWesta także ciężko to przyrównać. Co do podkładek to trochę śmieszny argument.

P.S
Dzięki za komenty :)

Mysticum

Postautor: Mysticum » 16-06-13, 18:28

Dawidd pisze:Nie wiem jaką Ty masz dokładkę ale Archy chyba nie ma WingWesta także ciężko to przyrównać. Co do podkładek to trochę śmieszny argument.

P.S
Dzięki za komenty :)


pisze o tylnej dokładce a nie o przedniej,tak smieszny argument dla ciebie ale po to sa takie rzeczy stworzone zeby byly uzywane w jakims celu a ty teraz tlumaczysz sie ze spapranej roboty kogos kto Ci to zakładał.Rownie dobrze mogl ktos powiedziec "nie dam rady na kleju to pojedziemy taśma i drutami" Tyle w temacie ;)

tył nie wyglada dobrze bo czarny pasek gryzie sie z roproszonymi swiatlami przeciwmgielnymi i jest za duzo elementow ale to moje osobiscie zdanie 8)

Dawidd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 13-09-12, 11:48

Postautor: Dawidd » 16-06-13, 18:40

Mam wrażenie że wiesz lepiej niż ja jakie są te dokładki. Co do zastosowania podkładek w innym celu niż ogólnie przyjęto to możemy tak dyskutować i dyskutować. Wyraziłeś opinie że się nie podoba, trudno, jakoś to przełknę. Trochę już czytam forum i wiem jak się sprawa ma.

Mysticum

Postautor: Mysticum » 16-06-13, 18:46

Dawidd pisze:Mam wrażenie że wiesz lepiej niż ja jakie są te dokładki. Co do zastosowania podkładek w innym celu niż ogólnie przyjęto to możemy tak dyskutować i dyskutować. Wyraziłeś opinie że się nie podoba, trudno, jakoś to przełknę. Trochę już czytam forum i wiem jak się sprawa ma.


pdooba mi sie auto tylko nie podoba patent z tymi "wkretami" ale to przeciez nie tylko ja to napisalem z tego co widze.

Co do dokladki to piszesz ze wiem lepiej;ja pisze w dalszym ciagu o tylnej dokladce o ktorej albo masz inne info albo z "innego typu" fiberglassu niz ja czy Archy :wink:

Dawidd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 13-09-12, 11:48

Postautor: Dawidd » 16-06-13, 18:55

Wiem, kilka osób pisało że się nie podoba ale ja wiem, albo żyje w nieświadomości, że nie dało się inaczej/lepiej tego rozwiązać żeby to dobrze trzymało także trudno. Mam nadzięję że aż tak ogólnego odbioru, ale większości się podoba także jest git :)
Agryk pisze:Jakie rozpórki zamontowałeś? Przód, tył?

Przód

Mysticum

Postautor: Mysticum » 16-06-13, 19:01

Dawidd pisze:Wiem, kilka osób pisało że się nie podoba ale ja wiem, albo żyje w nieświadomości, że nie dało się inaczej/lepiej tego rozwiązać żeby to dobrze trzymało także trudno. Mam nadzięję że aż tak ogólnego odbioru, ale większości się podoba także jest git :)
Agryk pisze:Jakie rozpórki zamontowałeś? Przód, tył?

Przód


mnie sie podoba poza tym 1 mankamentem ;)

jakiej firmy rozporka?

Awatar użytkownika
Grzybek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 573
Rejestracja: 27-12-11, 21:56

Postautor: Grzybek » 16-06-13, 22:01

duży postęp! z tym małym szczegółem, ładnie celica się prezentuje :) Gratulacje kawał dobrej roboty ;)

fixol106
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 13-06-12, 09:36

Postautor: fixol106 » 17-06-13, 12:45

Fajnie wyszło ! Podoba mi się zestaw kolorów - srebrny/czarny . Nie wiem co poniektórym przeszkadzają założone na dokładkach śruby ? Rozumiem, że to się nie koniecznie musi komuś podobać, ale jemu się mu podoba i tak zrobił. Oceniać ? OK , ale po co takie mentorskie uwagi ? Każdy ma swoja wizję i tyle.

I wstawię jeden cytat: " lubię mieć w aucie coś innego, a nie powielać schematy". Ciekawe kto to napisał ?

Dawidd - jedna z najfajniejszych srebrnych Celic :)

Dawidd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 13-09-12, 11:48

Postautor: Dawidd » 17-06-13, 21:03

fixol106 pisze:Fajnie wyszło ! Podoba mi się zestaw kolorów - srebrny/czarny . Nie wiem co poniektórym przeszkadzają założone na dokładkach śruby ? Rozumiem, że to się nie koniecznie musi komuś podobać, ale jemu się mu podoba i tak zrobił. Oceniać ? OK , ale po co takie mentorskie uwagi ? Każdy ma swoja wizję i tyle.

I wstawię jeden cytat: " lubię mieć w aucie coś innego, a nie powielać schematy". Ciekawe kto to napisał ?

Dawidd - jedna z najfajniejszych srebrnych Celic :)

Dzięki :) Witam kolege z moich rewirów.

Mysticum pisze:jakiej firmy rozporka?

Kupiona na racingfactory, na samej rozpórce nie ma żadnych napisów ani logo także ciężko stwierdzić.

Dawidd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 13-09-12, 11:48

Postautor: Dawidd » 08-07-13, 22:28

Kilka fot z sobotniej sesji :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 03-11-18, 19:19 przez Dawidd, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Blad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2402
Rejestracja: 08-08-10, 20:49

Postautor: Blad » 08-07-13, 22:31

Dobrze wygląda. Mi się bardzo podoba.
No może malutki minus za te śruby ;)
JAPFEST Crew Member

- Toyota Celica VII - Sold
- Seat Leon 1P - Sold
- Seat Leon 5F Cupra 290 - Sold
- Honda Civic Type R FK8

Awatar użytkownika
Grzybek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 573
Rejestracja: 27-12-11, 21:56

Postautor: Grzybek » 18-07-13, 19:36

Pięknie wyszła na tych zdjęciach, cudo! 8)

Dawidd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 13-09-12, 11:48

Postautor: Dawidd » 15-02-14, 17:45

Po okresie beztroskiej jazdy spotkałem na parkingu "miszcza" kierownicy który nie używa lusterek i niestety od kilku dni samochód stoi u lakiernika.

Lewa strona po kolizji

Obrazek

Prawa po otarciu o słupek przy próbie ucieczki

Obrazek

Obrazek

Do malowania cały przód + cieniowanie drzwi. Na szczęście dokładka i felga nieruszone.

W najbliższym czasie czeka mnie też wymiana sprzęgła. Exedy daje rade czy polecacie coś innego?