Srebrna Toyota Celica VII by Greg (CelicaLove)

Roczniki 2000-2005
Awatar użytkownika
Cisiel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 01-03-16, 16:59

Postautor: Cisiel » 15-03-16, 14:28

Bardzo ładnie się prezentuje :-)
Mi fajne nakrętki wysłali do felg JR - też czarne ale z hexem w środku, więc nie będzie problemu z obcieraniem ich kluczem, na te musisz uważać jak przykręcasz, bo szkoda porysować :wink:
A zdjęcia wiadomo, że nie oddają efektu, chyba że jakiś profesjonalny fotograf robi, wtedy potrafi wydobyć ten efekt auta, tak czy siak w klasie to wygląda :)

Awatar użytkownika
Skoczu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1310
Rejestracja: 03-05-09, 17:22

Postautor: Skoczu » 15-03-16, 15:15

Ładnie się prezentuje, chociaż ja jednak wolę ciemniejszy kolor tych OZ do srebrnego. Ale to detal...

Potrzebujesz dokładki przód + progów - zmienia to wiele.

Awatar użytkownika
anticorr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 22-11-12, 07:26

Postautor: anticorr » 15-03-16, 19:37

No nie powiem felga z ta opona bardzo ładna jednak kiepskie zestawienie kolorystyczne srebrny do srebrnego, zlewa sie w całość i felga nie jest tak wyeksponowana juz.. Co do nakretek mialem te same tpi w Hondzie jeden sezona kilka odkrecen i niestetu objechany lakier byl, ale wytrzymalo sa bardzo.

Awatar użytkownika
CelicaLove
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 07-02-15, 23:22

Postautor: CelicaLove » 15-03-16, 20:41

Skoczu pisze:Ładnie się prezentuje, chociaż ja jednak wolę ciemniejszy kolor tych OZ do srebrnego. Ale to detal...

Potrzebujesz dokładki przód + progów - zmienia to wiele.


Na pewno z czasem będę chciał zamontować dokładke plus progi. Tylko żeby to wyglądąło porządnie, ostatnio widziałem czarny egzemplarz z progami i dziwnym zderzakiem z przodu i wyglądało to jak plastik-auto, pewnie jakiś kiepski laminat taki efekt zrobił. Pytanie gdzie porządne się kupi żeby wyglądało solidnie. No i potem trzeba to malować żeby odcień inny nie był.
Co do felg na zime na pewno będą czarne zastanawiam się nad JR11 17 cali. Tylko nie wiem czy finanse pozwolą, jak nie teraz to stare oryginalne felgi oddam do renowacji i na takich będę na razie śmigał zimą. Pewnie jeszcze gusta do tego czasu się zmienią, więc może wybór padnie na coś innego.

Dzisiaj na podbeskidziu zima, a ja na letnich, ale nie powiem na letnich nowych lepiej niż na starych zimówkach się jeździło. Auto przy mocniejszym starcie tak się nie uślizgiwało.
No i jednak te fele (Ultraleggera) + opony (GoodYear F1 Assymetric) i auto zdecydowanie żwawsze. Na zakrętach lepsze trzymanie i zdecydowanie lepsze hamowanie. Nie sądziłem że opony aż tak mogą wpływac na hamowanie. Zastanawiałem się nad wymianą tarcz i klocków, ale na tych oponach jest niebo lepiej, więc na razie jeszcze się wstrzymam. Więc ogólnie jestem zadowolony. W lecie porobie jakąś lepsza sesje zdjęciową to powrzucam foty, na razie kiepskie z telefonu to wygląda jak wygląda ;)

Awatar użytkownika
michalm320
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: 01-06-11, 22:16

Postautor: michalm320 » 16-03-16, 09:40

Prezentuje się super na nowych kółkach :)

Awatar użytkownika
CelicaLove
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 07-02-15, 23:22

Postautor: CelicaLove » 15-04-17, 18:04

Wreszcie idzie wiosna i lato, więc można będzie popstrykać fajne foty lustrzanką, tym bardziej że z OZ'ami jeszcze sesji nie miała.
W międzyczasie (rok czasu) doszło 20 tysi przebiegu, wymieniona przednia szyba (ktoś wiatrówką przypierdzielił podczas jazdy i zrobiło się oczko), wymieniony przepływomierz i światła tył z polifta (zdecydowanie nowocześniej to wygląda). Kupione nowe dywaniki. Poza tym tyle, Celica hula aż miło :)
Szukam dokładki przód z TS'a jak ktoś ma odkupię za godną kwote.
Tymczasem fotki z telefonu.

Obrazek

Obrazek

PawelTDF
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 591
Rejestracja: 04-04-10, 10:49

Postautor: PawelTDF » 05-05-17, 08:41

ładna z tymi felgami, muszę na żywo zobaczyć :)
...nazwa pochodzi od łacińskiego słowa coelica znaczącego "niebiańska"
youngtimery noclegi bielsko
opony bielsko