Celica V 1.6 STi by Satta

Roczniki 1990-1993
Awatar użytkownika
vegeta_84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 978
Rejestracja: 04-02-09, 20:12

Postautor: vegeta_84 » 26-05-17, 09:29

Ten plasti shit jest nieopłacalny i krótkotrwały, rób normalny lakier ;) a co do matu, ohydna koncepcja ( takie moje zdanie, nie musisz się do niego stosować ;) )
Obrazek
fanatyk V-gen

Awatar użytkownika
SattaRR
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 02-05-17, 16:22

Postautor: SattaRR » 26-05-17, 10:58

@kitol, dzięki wielkie :)

Z jednej strony nigdy nie lubiłem aut w macie, a skusiłem się na polakierowanie na szybko dipem błotnika na zlot, gdyż lakier na nim po zimie popękał...ktoś się kiedyś nie postarał :( w każdym razie w odróżnieniu od matowego lakieru, powłoka plastidipu nawet mi się spodobała, ma ciekawą strukturę.

Kusi mnie sprawdzenie efektu (toć pokrycie auta dipem, to koszt około 300zł/4.5L), więc gdyby faktycznie wyglądało to koszmarnie - zerwałbym go i po sprawie :D
Chciałbym po prostu zakryć wszystkie defekty obecnego lakieru, pomimo dwóch dni polerowania i woskowania jest masa rys małych i widocznych z kilku metrów, no i odprysków...mam teraz spore koszta związane z wymianą progów, maglownicy i muszę odebrać zamówione poliuretany wahaczy na tył, także wszystko pcham na przód, kosmetykę zostawiam na koniec, więc Dip byłby takim doraźnym, tymczasowym (np. półrocznym) rozwiązaniem :wink: ale dzięki wszystkim za opinię! Efekt wrzucę na forum :)