CELICA-CLUB POLAND

Wszystko o Twoim ulubionym samochodzie

www.celica-club.org.pl

Ogłoszenie 

ZAMÓWIENIA na zdjęcia do Kalendarza Celica-Club na rok 2018 można już składać
Lista z zamówieniami

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Toyota Celica RA40, XT 2000 liftback, rocznik 1980
Autor Wiadomość
turman
Klubowicz

Wysłany: 10-02-16, 14:14   

klepa napisał/a:
A teraz pytanie (może głupie), ale gdzie znajduje się antena w RA40...? Chodziłem, oglądałem, dotykałem i nic.

Pytanie numer 2 @Turman jakie opony polecasz do tego modelu? Chodzi mi o letnie lub "całoroczne" (wiem, wiem zaraz odezwą się głosy, ze takich nie ma...)

Ad.1 Oryginalne zdjęcie z prospektu Celki Lokalizacja anteny fabrycznej - prawy tylny błotnik za tylną prawa szybą. Nie wszystkie modele celki miały antenę i fabryczny zestaw audio. Wersje XT i ST na bank nie miały. Luksusik był zarezerwowany dla GT :-D

Ad.2 Ja śmigam na Toyo Vario-V2 całorocznych w rozmiarach 195/65/14 oraz 195/60/14 na alusach od II GT . Na te fele wchodzą max 225/60/14 ale dramat jest z kupnem takiego rozmiaru. W sumie mam też kapcie 215/60/14 BFGoodrich i będę je na dniach zakładać na tylna ośkę.
Celica CP ST TA40 1,6 (2T-B) II gen. 1980 RIP - dismantled for parts
Celica LB XT RA40 2,0 (18R) II gen. 1979 RIP - dismantled for parts
Celica CP GT RA63 2,0 (18R-G) III gen. 1982 in slow progress 18R-G engine reconstructed RIP - dismanted for parts
Celica CP ST TA60 1,6 (2T-B) III gen. 1983 daily car
Celica Supra L MA61L MkII 2,8i (5M-GE) II gen. 1982 in very, very slow progress
Previa TCR10 MkI 2,4i (2TZ-FE) I gen. 1990 family car

bartoromero
Nowy użytkownik

Wysłany: 27-05-17, 22:14   

u mnie antena z tyłu z lewej strony... w ostatnio rozbieranym strupie z prawej z przodu na błotniku, jeszcze mam zaślepkę w mojej (chyba na antenę właśnie) na lewym błotniku dość blisko słupka A.... także umiejscowienie anten w tym modelu to jakaś masakra.... :)

Odpowiedz do tematu