Kupię Celicę VII gen.

Jak chcesz coś kupić - tutaj się ogłoś
gerwant95
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 16-09-18, 18:39

Kupię Celicę VII gen.

Postautor: gerwant95 » 17-09-18, 00:36

Witam wszystkich klubowiczów i klubowiczki!

Tak jak i wielu innych ludzi, szukam nowego samochodu - upatrzyłem sobie własnie Celice VII gen. Wiem, że te samochody mają swoje lata, daleko im od stanu doskonałego i ciężko będzie znaleźć igłę, ale...

Ale jakieś tam swoje wymagania mam:
- zdrowa buda, nie zjedzona przez rudą i nie szpachlowana ze szwagrem szpachlogładzią z promocji w Lidlu,
- lakier czarny lub ciemny niebieski - zakładam że będę musiał zrobić polerkę więc drobniejsze rysy łyknę bez problemu, byle nie było zjechane do bazy, purchli czy złuszczeń i strupów,
- klima w automacie, działająca :)
- nie zajechana, w stanie technicznym pozwalającym na to żeby wsiąść i jeździć. Wiadomo, części eksploatacyjnych nie będę się czepiać, w końcu się w każdym samochodzie zużywają. Ważne, żeby tak z grubsza wiedzieć co i kiedy będzie trzeba wymienić,

Jestem jako tako świadom sytuacji na rynku, wolę zapłacić trochę więcej i otrzymać zadbany egzemplarz, gdyż zamierzam jeździć Celicą przez najbliższe lata. Budżet do 20 koła, nieprzychylnie patrzę na tuning w stylu glebienie, folia z carbonu czy robienie negatywów.
Jeżeli chodzi o silnik i wersję przed lub po liftingu - oczywiście wolałbym poliftowego TSa, ale bądźmy realistami, takie to białe kruki, więc przedliftowy 143KM też sprawi mi wiele radości :)

Jeżeli macie taką na sprzedaż lub znacie kogoś kto zna kogoś... to proszę o kontakt na priv. Jestem z okolic Łodzi, wolałbym w promieniu 150 - max 200 km szukać Celiny, chyba że jesteście pewni że to cud miód i malina, istna perełka, to zapraszam do kontaktu :)

Pozdrawiam wszystkich cieplutko, trzymajcie się, jak dobra Celica drogi :P

Edit: Już nieaktualne, stoi moja Celina na podwórku :D

Temat można usunąć ;)