St185 gt4 mocowanie tylnych zaciskow

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Dziddd
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 06-01-19, 10:23

St185 gt4 mocowanie tylnych zaciskow

Postautor: Dziddd » 14-05-19, 20:37

Witam szystkich
Chodzi mi o mocowanie tylnich zaciskow hamulcowych
Przewaznie wyglada to tak ze zacis jest przykrecony dwoma srubami do jarzma do A w moim przypadku jest jedna sruba na dole zacisku a miejscu gdzie powinna byc druga sruba jest jakis bolec ,klin ,tuleja a moze ukrecona sruba niewiem niema tam zadnego otworu na imbus,gwiazdke czy jakis inny klucz mozna jedynie odkrecic dolna srube i caly zacisk wysunac,przekrecic do gory jak na zawiasie.Sprawdzilem przednie zaciski i tam jest normalnie dwie sruby.Moze ktos mi wyjasni czy to jakis taki patent czy ktos juz sie z czyms takim spotkal bo niewiem co o tym myslec czy ktos kiedys ukrecil sruby i tak zostawil ,mechanikiem nie jestem wiec moze poprostu niewidzialem jeszcze takiego patentu wiec pytam czy to normalne bo nie powiem ze wolal bym miec sprawne chamulce

Awatar użytkownika
carsik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5915
Rejestracja: 30-08-06, 13:30

Re: St185 gt4 mocowanie tylnych zaciskow

Postautor: carsik » 14-05-19, 21:50

zaciski tylne w V są mocowane dość specyficznie. U góry jest taka tuleja na którą nakłada się zacisk a śruba jest tylko na dole. Ta górna tuleja jest również odkręcana (to śruba z tulejką)
www.gt4serwis.pl
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki. biurogt4@gmail.com lub dzwonie 695 13 25 28