CELICA-CLUB POLAND

Wszystko o Twoim ulubionym samochodzie

www.celica-club.org.pl

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
VII ogłoszenie
Autor Wiadomość
bachal
Użytkownik

Wysłany: 27-02-17, 09:44   

Inna sprawa, że na naszym rynku polifta nie uswiadczysz :D

klexmix
Użytkownik

Wysłany: 27-02-17, 09:47   

Uświadczysz, spokojnie. Jak to mówią trzeba dać czas czasowi. :) Znajdzie się.

Cisiel
Użytkownik

Wysłany: 27-02-17, 09:58   

klexmix napisał/a:
Uświadczysz, spokojnie. Jak to mówią trzeba dać czas czasowi. :) Znajdzie się.

Szybko to nie nastąpi... :wink: Ale życzę cierpliwości i wytrwałości :)

bachal
Użytkownik

Wysłany: 27-02-17, 10:47   

Gadałem z tym kolesiem od czerwonej TS z Iławy. Wydaje się, że niczego nie ukrywa, na co dzien strażak (nie wiem, co to zmienia :P ), ma ją dwa lata i sam przy niej dłubie, dośc fachowo opisał co się działo, co się dzieje i co z tym zrobi, podobno sprzedaje bo się buduje, a Celiki czasem ściąga, bo zna się na tych autach i ma kolegę z Tczewa, co je ściąga z zachodu. Ta w pełni krajowa, dwóch właścicieli, przód był wgnieciony i prasowany na gorąco, że śladu nie ma. Chyba warto obejrzec, planuje w weekend się przejechać.

klexmix
Użytkownik

Wysłany: 27-02-17, 14:55   

Cisiel napisał/a:
Szybko to nie nastąpi... Ale życzę cierpliwości i wytrwałości

Życz mi lepiej pieniążków, cierpliwości i wytrwałości mam aż nadto, pieniążków nie :D
Ale już niedaleka droga, w kwietniu/maju sprzedaję Corollę i już zacznie się dogłębne szukanie z oglądaniem.

eXcential
Użytkownik

Wysłany: 28-02-17, 18:20   

klexmix napisał/a:
Gdybym chciał kupić polifta to wolałbym jednak w całości, a nie "stylizowany na" polift, tym bardziej że w opisie widnieje jak byk POLIFT... :) Ktoś kto szuka poliftowego tsa i nie przejrzy go dokładnie będzie przekonany że jeździ poliftowym, a tu d&%a, przedlift. :) DLA MNIE, nie wchodzi w grę.

+1

bachal
Użytkownik

Wysłany: 10-03-17, 09:08   

Panowie, którzy polecali obejrzec tą czerwoną (aukcja już wygasła, koleś nie przedłuża)

Nie byłem jeszcze oglądac, może się wybiorę w sobotę. Niby jest drugim właścicielem, a w jego rękach jest od dwóch lat, zarejestrowana normalnie na blachach Iławskich, pochodzenie też krajowe. Ale nie znalazłem żadnych wpisów serwisowych po VINie. Zaczeło mnie też zastanawiać parę rzeczy. W pierwszej rozmowie koleś twierdził, że jest osoba prywatną, strazakiem i buduje dom, więc sprzedaje fun cara, a w ogłoszeniach ma druga (sprowadzoną) Celikę na sprzedaż.
Ponadto, gdy wspomniałem, że sprzedaję swoje kombi, powiedział, że mogę opchnąc go u jakiegoś jego koleig handlarza. Do tego widzę, że w Iławie co i rusz jakiś handlarz sprowadza te Celiki. To było dwa tygodnie temu. Wczoraj zadzwonił, że jego znajomy ze straży chce kupić jakieś kombi i czy mogę mu podesłać zdjęcia i wyposazenie swojego. Trochę to podejrzane, nie uważacie? I tak się w ogóle zastanawiam, czy warto oglądać tego TSa i jak ew. sprawdzić silnik, bo to chyba najważniejsze. Może autotesto.pl?
Jakieś opinie, wnioski, porady?

BlackStone
Użytkownik

Wysłany: 10-03-17, 12:14   

Celica z otomoto do mnie nalezy. Jak ktos chce info dokladne to PW a nie jakies tam spekulacje :)

greos39
Użytkownik

Wysłany: 11-03-17, 11:37   

klexmix napisał/a:
Gdybym chciał kupić polifta to wolałbym jednak w całości, a nie "stylizowany na" polift, tym bardziej że w opisie widnieje jak byk POLIFT... :) Ktoś kto szuka poliftowego tsa i nie przejrzy go dokładnie będzie przekonany że jeździ poliftowym, a tu d&%a, przedlift. :) DLA MNIE, nie wchodzi w grę.

+2

Odpowiedz do tematu