CELICA-CLUB POLAND

Wszystko o Twoim ulubionym samochodzie

www.celica-club.org.pl

Ogłoszenie 

W niedługim czasie będzie przeprowadzana aktualizacja forum.
Więcej informacji

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Zewus
15-01-18, 12:06
Opinie celica VI
Autor Wiadomość
jigsaw529
Nowy użytkownik

Wysłany: 15-01-18, 09:53   Opinie celica VI

Witam nie mogłem zamieścić w odpowiednim dziale prosze o przeniesienie jak co.
Znalazlem ogłoszenie co myslicie o niej

https://www.otomoto.pl/of...=olx#xtor=SEC-8

I jeszcze jedno pytanie dlaczego nie moge odpowiadac w tym temacie? tylko moge edytowac swojego pota
Ostatnio zmieniony przez jigsaw529 20-01-18, 18:07, w całości zmieniany 2 razy  

DCG
Klubowicz

Wysłany: 15-01-18, 14:56   

ten badziew na błotnikach i nakładki na progach to nie żadna "limitowana edycja", tylko szajs z allegro.
Poza tym wygląda przyzwoicie

jigsaw529
Nowy użytkownik

Wysłany: 20-01-18, 18:06   

witam ponawiam pytanie na temat tej

https://www.otomoto.pl/of...=olx#xtor=SEC-8

Renesco
Użytkownik

Wysłany: 20-01-18, 18:27   

Cena jest niska, jeśli auto jest sprawne i blacharsko-lakierniczo w przyzwoitym stanie to raczej warto.

Zależy jeszcze czego szukasz, bo ten egzemplarz z tego co widzę nie ma np. klimatyzacji. Jeśli to co widzisz na zdjęciach i w opisie Cię satysfakcjonuje to myślę, że ciekawa oferta.

jigsaw529
Nowy użytkownik

Wysłany: 20-01-18, 18:53   

no własnie wolałbym z klima itp, ale strasznie mało tego na olx..

Renesco
Użytkownik

Wysłany: 20-01-18, 21:58   

Powiem Ci z własnego doświadczenia, jak zamierzasz kupić auto z myślą o tym, żeby później je doinwestować to lepiej dozbierać kasę i szukać egzemplarza bardziej zadbanego. Ja hobbystycznie obserwuje ogłoszenia sprzedaży Celic i okazja się trafia, średnio raz na pół roku do roku ;-)

Sam kupiłem GTka podobnego do tego z ogłoszenia, jeśli chodzi o wyposażenie i za podobne pieniądze. Z tą różnicą, że w bonusie były u mnie amortyzatory z regulacją twardości i sprężyny obniżające. W między czasie wymieniłem skrzynię na taką ze szperą, zrobiłem kompletny wydech z kwasówki, zmieniłem hamulce na dwutłoczkowe, kupiłem skórzane fotele, zmieniłem felgi na większe plus kupiłem nowe opony i.t.d. i summa summarum zainwestowałem w auto kilkukrotnie tyle ile wydałem na sam zakup (nie licząc już zmian czysto wizualnych, typu lakier, lampy JDM, dokładki, spoilery itp oraz części eksploatacyjnych).

Chyba, że sam jesteś mechanikiem/potrafisz wyremontować samochód i odpadają Ci koszty robocizny oraz masz dużo cierpliwości i samozaparcia, żeby wyrywać jak najtaniej części no to wtedy jest sens takie auto kupować i "modować".

jigsaw529
Nowy użytkownik

Wysłany: 21-01-18, 21:21   

A cos na temat tej ?? co właściciel ma na mysli ze ABS odcięty ?

https://www.olx.pl/oferta...644ace;promoted

Jarke
Klubowicz

Wysłany: 22-01-18, 10:34   

jigsaw529 napisał/a:
A cos na temat tej ?? co właściciel ma na mysli ze ABS odcięty ?

https://www.olx.pl/oferta...644ace;promoted

Wyjął bezpiecznik więc ABS jest wyłączony (w VI ABS jest do (mam tak mały zasób słów, że muszę się uciekać do wulgaryzmów), mnie denerwował, więc zrobiłem to samo), albo padł czujnik (czasem potrafią, z dostępnością tak sobie i kosztują). To nie rocznik 1996, całe auto to przedlift (zderzak przód, tylna klapa bez 3 stopu, brak poduszki pasażera), więc raczej 1995 data produkcji lub starsze. Ma tylne dokładki TRD, bardzo miło. Skrzynia e56 też jest dużym plusem, bo ma szperę (ale z uwagi, że to przedlift może też mieć zawieszenie SSS, które jest bardzo kosztowne w naprawach i na naszych drogach szybko się psuje).
Cena raczej niska, a nie wygląda źle. Jak nie masz daleko to imo warto pojechać i obejrzeć.

jigsaw529
Nowy użytkownik

Wysłany: 22-01-18, 12:21   

ok dzieki za odpowiedzi, po ta czarna mam w uj daleko takze szukam dalej ;)

Jarke
Klubowicz

Wysłany: 22-01-18, 15:57   

Ideału na pewno nie znajdziesz, a w tych pieniądzach to raczej szukaj blisko siebie, bo się trochę najeździsz żeby coś kupić. Jeżeli chciałbyś mieć pewność, że warto jechać to tak z 5 koła byś musiał dołożyć. ;)

@lex
Nowy użytkownik

Wysłany: 22-01-18, 21:24   

jigsaw529 napisał/a:
ok dzieki za odpowiedzi, po ta czarna mam w uj daleko takze szukam dalej ;)

Rozmawiałem dzisiaj z właścicielem czarnej. Wydaje się być rozsądnym i otwarcie mówi o bolączkach auta, np. progu do wymiany.
Pozdrawiam,
@lex

Odpowiedz do tematu