CELICA-CLUB POLAND

Wszystko o Twoim ulubionym samochodzie

www.celica-club.org.pl

Ogłoszenie 

W niedługim czasie będzie przeprowadzana aktualizacja forum.
Więcej informacji

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka Celice dzis widzieliscie?
Autor Wiadomość
Wojtas
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 17:13   Jaka Celice dzis widzieliscie?

Nie zawsze wiem do kogo mrugam, i mysle ze wiele osob tak ma.
Dlatego pomyslalem ze warto by było pisac jaka Celice dzis widzielismy i gdzie:P

Ja dzis widzialem klubowa czarna V przy Nowolipki/W-wa.

Szweda
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 17:38   

Ja widziałem wczoraj niebieska VI na bydgoskich blachach czyżkówko bydgoszcz...w środku blondyn blondyna...nie mrugałem bo byłem na piechote :D

Grzegorz
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 17:40   

Szweda napisał/a:
Ja widziałem wczoraj niebieska VI na bydgoskich blachach czyżkówko bydgoszcz...w środku blondyn blondyna...nie mrugałem bo byłem na piechote :D

to trzba było machac :-D

PREZES900RR
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 17:41   

Dzis widzialem czerwona VII z "negocjatora" nie mrugam, nie gadam - bo to starsza pani, byla zona mojego znajomego-a dodatkowo ich firmy juz nie lubie :P

Szweda
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 17:42   

jakbym był w swojej to by zrozumiał że macham bo jedność, równość, Bóg, honor, Celica...ale jak byłem na piechote to tylko za durnia by mnie wziął.

damiano
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 18:12   

ja praktycznie codziennie widze zolta VI GT, zawsze stoi pod salonem Toyoty na Pulawskiej :)
a druga VI tyle, ze srebrna tez czesto widuje na Pulawskiej w strone Piaseczna, za stacja Statoil przed salonem samochodowym (nie pamietam jakiej marki)

Patryk
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 20:15   

a ja widziialem srebrna VI z przyciemnionymi szybkami 14 o 23.42 przy metrze ratusz ale bylem na piechotke z panienka...

Szweda
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 21:03   

a..przed chwilą widziałem STi w częciach i kierowca ku..wił niemiłosiernie na j...ne żółte mikroprocesory, co to nie mają co robić i wymyślają pop....ne patenty. Ale to byłem ja w moim garażu.:mrgreen::mrgreen:

Biały
Klubowicz

Wysłany: 17-02-06, 21:07   

damiano napisał/a:
ja praktycznie codziennie widze zolta VI GT, zawsze stoi pod salonem Toyoty na Pulawskiej :)

Brat tam pracyje a VI 2.0 jest jednego z pracowników Toyoty

Celica ST205 - GT FOUR (2.0T JDM)

Wojtas
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 22:20   

Ja widziałem w zeszła niedziele koło południa celice Sawy na poznaskiej :D <chyba>
ale jechalem odim wiec nawet nie zdazylem mrugnac :P

Sawa
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 22:56   

To nie bylem ja, dopiero ok. 17 wracalem z Zyrardowa, fakt ze Poznanska :D

Wojtas
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 23:02   

no wlasnie ja tak jechalem ... popołudnie to tak 17... twoja jest zbyt charakterystyczna zeby nie poznac...

Sawa
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 23:08   

No to tak :-) , bo wczesniej napisales ze kolo poludnia :-D

zarok
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 23:15   

Ja widzialem jakas V czarna czy morska :D w zasadzie to nie ja a moja dziewczyna ja wylookala :D hehe juz w niej tak zaszczepilem milosc do Celci ze sama sie oglada a wrecz je wypatruje! :D ...a to wszystko dzialo sie na Bemowie przy centrum handlowym, Cela wjezdzala na stacje zdaje sie BP czy jakas taka ;) :D

Wojtas
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 23:26   

tez mam na tym punkcie swira :D dlatego załozylem ten temat :P

elvitos
Użytkownik

Wysłany: 17-02-06, 23:56   

ja 14 lutego spotkalem w polanicy zdr czerwona V usa ale jechal jakis gosc z broda i nie odmachal :) .
jeszcze widzialem wczoraj (czwartek) czerwona V w Swidnicy, stala przy bloku przy trasie z klodzka do wroclawia.
i moja dziewczyna jedna biala chyba turbo (maske widziala z wlotem, za szybko jechalismy:) ) w jakims komisie po drodze za swidnica (na wroclaw).

bboy4
Miłośnik

Wysłany: 18-02-06, 09:28   

Wczoraj widziałem VI srebrna lub coś w tym stylu (zachlapana) na trasie Toruń - Włocławek na starych czrnych tablicach początek "PBO..." oraz w Radomiu VII sredrną na nowych blachach "WR..." Nie mrugałem ponieważ ta VII strasznie szybko śmigała a poza tym Voyagerem jak bym mrugał to tylko spowolniłbym ich jazde ;-)

Duży
Użytkownik

Wysłany: 18-02-06, 10:19   

Ja wracając z Krynicy parę dni temu widziałem VII gen. srebrną RLE... i gość machnął ręką :) i za Rzeszowem V ale bez odzewu. Aha i jeszcze widziałem jakąś V tylko już nie pamiętam czy w Jaśle czy w Gorlicach.

kulfon
Użytkownik

Wysłany: 18-02-06, 16:07   

a ja dzis pierwszy raz spotkalem na trasie carlosa (albo "niby carlosa") miedzy pabianicami a łaskiem - ja jechalem takim samym (ale z łasku do pabianic na trasie) i napewno mnie tez widzial :) jak to ktos tutejszy niech da znac :) nie zauwazylem jakie blachy.... ale chyba jakis "kudłacz" jechał ;) - w pozytywnym znaczeniu słowa :)
pozdro

Godless
Nowy użytkownik

Wysłany: 18-02-06, 20:35   

jak wracałem z pubu późnym wieczorem to jakiś tydzień temu w Pozku, przy starym rynku, gdzie uliczki są wąskie i pozastawiane, zobaczyłem... wolno, zbliżającą się w ciemnościach... trzeba zaznaczyć, ze od ładnych paru dni wypatrywałem sportówek. no i widzę te światła, myślę "nie... celica?" i przejeżdża tuż obok mnie, majestatycznie, czerwona piękność, V gen :) ) nie zauważyłem jaka pojemność, ale byłem tak zauroczony, że nie interere mnie to wtedy :]

Odpowiedz do tematu