Forum Celica-Club zostało zaktualizowane. Więcej informacji tutaj.

Jedną z negatywnych konsekwencji aktualizacji jest konieczność ustawienia nowych haseł - w związku z tym należy skorzystać z funkcji przypomnienia hasła.

Celica by NatallicA

Roczniki 1990-1993

Moderator: Moderatorzy Projektow

Awatar użytkownika
krrizz
Klubowicz
Klubowicz

Re: Celica by NatallicA

Postautor: krrizz » 17-04-19, 14:05

Good job, chociaż blacharza bym zatłukł za taką wtopę, przy następnym "remoncie" będzie już łatwiej :wink:

Awatar użytkownika
hube
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: hube » 17-04-19, 18:21

Szacuneczek !! Będzie piękna !
hube

Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: klexmix » 17-04-19, 20:56

Ładniutka, ale apropos zdjęć podsufitki, mam takie cudaczne przyciski przy światełku, (Corolla G6SR) ktoś podpowie od czego one są? Przy wciśnięciu lampka czerwona się świeci, nic się nie dzieje, czy to nie będzie aby programowanie szyberklapy? Jakaś kombinacja?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dommel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Dommel » 18-04-19, 12:31

klexmix pisze:Ładniutka, ale apropos zdjęć podsufitki, mam takie cudaczne przyciski przy światełku, (Corolla G6SR) ktoś podpowie od czego one są? Przy wciśnięciu lampka czerwona się świeci, nic się nie dzieje, czy to nie będzie aby programowanie szyberklapy? Jakaś kombinacja?
Obrazek

Wydaje mi się że to przyciski od otwierania bramy. W autach z USA się takie cuda zdarzają. Ale to tylko taka sugestia :)

Awatar użytkownika
klexmix
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: klexmix » 18-04-19, 18:46

Dommel pisze:
klexmix pisze:
Wydaje mi się że to przyciski od otwierania bramy. W autach z USA się takie cuda zdarzają. Ale to tylko taka sugestia :)

To typowy Germaniec, kupiony i użytkowany w Niemczech, nawet ma "gapę" na kluczyku :) Facet z ASO powiedział że nie wie co to... :)
Może tutaj ktoś jest kto mnie oświeci. :D